şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir devlet bahçeli vecizesi. it kopuk isyan çıkarmasın diye salacağız herhalde... bu görüş türkiye'de iktidar sahibi olmak istiyor. gerisini düşünün hesap edin.

ilgili haber
  • reis bu adamla nereden ortaklık yaptım diye saray’da kendi kendine kızmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum...
  • devlet bahçeli nasıl bir kimyasal tepkime içerisinde? neden kimse bu adamı anlamıyor ?
    kendini mi anlatamıyor ? halk basit sever, açık sever, şeffaf sever. basit ol, açık ol, şeffaf ol. ne var ise aklına anlat biz de bilelim.
  • hepsini vuracağız olacak bitecek. en azından bizim vergilerimizle içerde beslemek zorunda kalmayacağız.
  • kendisinin bir zihin kontrolü altında oluğuna inanmaya başladım. normalde böyle şeylere inanmam ama tek mantıklı açıklaması bu. birisi kendisinin zihnini kontrol ediyordu. sonra kontrol makinesi bozuldu...
  • asker isyanı başlayanların öncülerini 'şıppadanak' vuracak. headshot. sonra yatışacak ortalık sayın bilge liderim. sıkma canını.
  • seçimi kaybedeceklerinin farkında olan kişi içerideki kriminal karakterleri sandık başlarında, seçim merkezlerinde zorbalık yapabilmeleri için salıvermek istiyor. mesele bu kadar basit.
  • isyan başlatabilecek potansiyelde olunca istediğimizi alabiliyoruz yani? iyi o zaman. "maaşlı çalışanlar olarak maaşımıza yüzde 1500 zam yapılıp çalışma saatlerimiz günlük 2 saate düşürülsün isyan başlatırız" desek devlet bahçeli destekleyecek yani bizi. ilginçmiş.
  • çok merak etmesine gerek yok. hayata dönüş operasyonunda ne olmuşsa aynısı olur. olası bir cezaevi kalkışmasında operasyon görüntülerinin izletilmesi bile isyanı bastıracaktır. kötü oluyor yani. buraya link vermem ama isteyen açıp izleyebilir.