şükela:  tümü | bugün
 • son güncel edit : başlık başa.. başlığı açan yazarın entrysi ve ettiği küfürler şu şekilde.. günler sonra moderasyon bir cezai yaptırım uyguladı ve yazarı çaylak yapıp 2 ay boyunca lanetledi.. tabi başlığı ve entry'si de uçuruldu..

  senin de bir entry'nde yazdığın gibi sevgili yazar..

  #103346585

  en üst edit: eveeet.. ve kendisi beklediğim hareketi yaptı ve özel mesajla ana avrat din kitap düz gitti şahsıma.. mesajları tek tek sade sade güzelce de atmış özelden.. gayet net tertemiz ve yaratıcı küfürler etmiş.. ellerine sağlık valla.. öncelikle anan babandan aldığın terbiyeyi göstermiş oldun.. ellerinden öperim onların ama çocukları mahkemelerde sürünürken pek yazık olacak onlara da.. yarın sabah avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunuyorum bu şahsiyetle ilgili... özelden yazan dava aç diyen arkadaşlara ya internet ortamında olur böyle şeyler insan kızıp kötü laf edebilir dedim hoş gördüm.. ama bu bardağı taşıran damla oldu.. o yedi ceddime soktuğun uzvunu bakalım mahkemelerde ne yapacaksın aslan parçası.. delikanlılığını göreceğiz bakalım adliye koridorlarında.. geçmiş olsun şimdiden...

  üst edit : bu ergen bahse konu entry'sini silerek kurtulacağını sandı ama buyrun silinen entry'nin caps'i.. desteği için 98523 nickli yazara teşekkürlerimi sunarım..

  zorunlu edit 1 : entry'sini editleyip bana küfür eden ezik yememiş ki benim alıntıladığım entry'sini hemen uçurmuş.. yazdığı ve az önce uçurduğu entrysi aynen şu şekildeydi ..
  (bkz: ağzına sokayım)

  zorunlu edit 2 : allahım ya.. ergen herif sıçtı toparlamaya çalışıyor bir de :) bizi de mecburen editlemek zorunda bırakıyor... neymiş hükümet de salıvermeyi savunuyormuş da ona da bunları söyleyecekmişiz.. lan olm ben sadece senin entry'ni alıntıladım.. yazdığım bir şey yok.. klavyen kadar delikanlı olsaydın biraz silmezdin entry'ni.. ikinci olarak da hükümete muhalif siyasiler de var o zaman salıverme politikasına karşı.. sen burada yağdırdığın küfürleri muhalif siyasilere karşı bir başlık açıp orada yağdırsana bakalım o kadar delikanlıysan..
 • ya da hepsi salınmalı derken ? sen ciddi misin ? suç işleyen insanın yeri orasıdır. cezası bitene kadar da orada kalmak zorunda. suçsuz yere yatanlara lafım yok.

  edit: bu mahlukat kudurup, cinnet geçiriyor galiba. çoluk çocuğa internet verirlerse olacağı bu işte. neymiş ben nerden bilecekmişim. emin ol senden daha iyi biliyorum. ama yaşın ve özellikle ıq seviyen bunu idrak edemez. ceza işleyen herkes bedelini ödeyecek. ödedi diye de ahkam kesemez.

  edit2: önce küfür etmeden konuşmayı öğren çocuğum. her yazdığına eleştiri yapana küfür etmişsin. bu gidişle senin yerinde orası olur. üzgünüm senin adına.

  zorunlu edit: bu arkadaşın dediklerine bakmayın gerçekten ne kadar şerefsiz olduğu apaçık ortada. asıl yazdıklarını silip, tamamen 0 dan editlemiş her şeyi. çünkü 2 gram beyni olduğu için ne yazdığını kendi algılayamadı,şimdi tepkiler gelince hemen götü kurtarmaya çalışıyor. hatta eski entrylerini bile kaldırıyor. bu tip insanların çevresindekilere bir şey olduğunda hemen yaygara çıkarırlar. sırf yakınlarını kurtarmak için. asla ama asla asıl amacı oradakiler değildir. yakını kurtulsun yeter.
 • dışarıya kapalı ortam oldukları için görece güvendeler.

  yapılması gerekenler,
  açık görüş yasaklanmalı
  gardiyanlar, ceza infaz kurumu personelinin tamamına hijyen eğitimi ve kontrolü verilmeli.
 • devlet bahçeli sen misin?
 • belki hukum giymemis tutuklular salinabilir.
 • o zaman askerlik de durdurulsun,
  zira bir koğuşta 300 400 asker yatabiliyor.
 • "10 kişilik koğuşta 40 kişi yatan mahkumun ne suçu var"

  ne mi suçu var?

  mesela gasp, tecavüz, adam öldürme, dolandırıcılık...

  yetmiyor mu?
 • kızına tecavüz eden adamı dışarı salmaktan bahsediyorsun. bence bir daha düşün sayın suser.

  edit: kızına tecavüz eden adam mahkemede ifadesinde kendi bahçemin meyvesinin tadına ilk ben bakarım dedi bilginiz olsun.
 • ne salınması direkt koronavirüs'ün hapishanelere gönderilmesi lazım diyerek karşıladığım önermedir.

  hapishaneler dolu olduğu için it kopuk zaten ceza almadan topluma salınıyor. cinayet, tecavüz, gasp gibi suçlardan yatanlara korona bulaştırsınlar da yenilere yer açılsın.

  idam idam deyip duruyordunuz alın size çözüm. sorarsalar virüs ziyaretçi ile gelmiş dersiniz.
 • (bkz: tabii lan manyak mısın?)

  ne yiyip ne içiyorsunuz bilmiyorum. ulan içeride dünya kadar çocuk tacizcisi, tecavüzcüsü, kadın katili var asıl onlara dayamaları lazım virüsü. bilerek bulaştırmaları lazım.