şükela:  tümü | bugün
  • kapalı olursa anam bacım olsun diyen. açık olunca hiç affetmeden ohhh be diye adam.

https://www.youtube.com/watch?v=l42fgyv0svw
  • açık bir şekilde "beni idam etmeniz şart, toplum hayatına uygun değilim, kendimi düzeltmem, eğitmem ve etik değerlere sahip olabilmem mümkün değil, ilgililere arz ederim." diyen adam.
  • hayvanın birinin ağzından çıkmış cümle. mini etek giyen görünce taciz etmeyi, laf atmayı kendine hak görüyormuş. çükünü kesip ağzına tıkmak lazım bunun.
  • ülkenin kısa bir özeti olan bir adamın kurduğu cümle.
  • yurdum tacizcisinden sıradan bir replik. (bkz: çoğunluğun sesi)
    ülkedeki erkek nüfusun yarısından fazlasının düşüncesinin bir organizma tarafından dile getirilmesidir. medeni bir ülke olsak bunu söyleyen adam hakkında işlem yapılırdı.
    erkekler dediğime de bakmayın şu herifin söylediklerine kelime kelimesine katılacak kadın sayısı da azımsanmayacak derecede yüksektir bu ülkede.

ayrıca;
    (bkz: tacize devam ederim hiç affetmeden)
  • daha neler göreceğiz kimbilir. adam net bir şekilde, açık giyineni taciz ederim, cezalar beni yıldıramaz demiş.
    vay amk. herifin cesaretine mi cehaletine mi şaşırayım bilemedim.

nasıl insanlarla yaşıyoruz, bu nasıl bir düzen yahu?
  • (bkz: başkası adına utanmak)

allah belanı versin o zaman senin ne diyelim birader. sana da içeride bi tıklarlar o zaman aklın başına gelir, ceza yıldırmaz ama koğuş ağası yıldırır anlarsın o zaman dünya kaç bucakmış.
  • zaten her pislik bu ülkede coğunlukla bunlardan cıkıyor. hırsızlık taciz terör. video da buna yine güzel bir örnek. siz kimden bahssettiğimi anladınız
  • çok açıktır ki üzerine perde giyip seninleyiz reis diyen cenahtandır.
  • adam ceza almayacağını bildiği için rahatça konuşuyor. yarın birisi "başı açık görürsem öldürürüm cezalar beni yıldırmaz dinimize aykırı" da der, çünkü adamlar yanşayarak cezadan yırtacağını biliyor artık.

en çomar bile biliyor evet.

bağımsız yargı çok güzel, gelsene?