şükela:  tümü | bugün
  • fethiye icinde uc yıldır mekan degistirtip izini surdurten, cag kebabini yatık doner diye satan(bashka yolunu bulamamıshtır), esasen erzincanlı olan doner ustasının transfer oldugu mekanlara adını veren ısım. bi gun fethiye oz cezayırlı usta ve benzerlerıyle dolacak. muazzam doner sarar, doner keser, durumler (bkz: durumlemek) fethiye'ye yolu dusecek ve bu zevkten mahrum kalmak ıstemeycekler ıcın son adresi mado yanı denız kenarı dır.
  • denizli nin meshur donercisi. hakkikaten cok basarilidir.
  • incilipınarda küçük bir dükkanda başlayıp senerlerce aynı yerde hizmet vermiştir, paraya para demediği şu günlerde eski dükkana birkaç adım uzaklıkta yeni bir mekanda devam etmektedir. gidilip döner yenilecekse kesinlikle ekmek arası tercih edilmeli diye düşünüyorum, tadı öyle çıkıyor. birde pazartesi günleri tatil yaparlardı.
  • bu sahane, efendi, dunya tatlısı, hoş sohbet, her gun ocagı ıcınde tek yag lekesı kalmayana kadar temızleyıp de dukkanını kapatan titiz adam son adresinde, fethiye balik pazari yanındaki meyve sebze pazarında nihayet, yeniden, artık kendi dükkanında hizmet vermektedir şu anda. ogleden sonra 3 de o devasa doner biter, acele gerektirir.
  • yatık döneri ile denizlide ayrı bir döner tadı sunan mekandır. son zamanlarda tadı eski günlerini aratsa da hoş bir alternatiftir. döner dışında pek birşey yenmemelidir, çünkü onlarda pek başarılı oldukları söylenemez.
  • istanbul gungoren'de bulunan bir ocakbasi restaurant'in adi.
  • evet, denizlideki dukkanını kapatıp/cocuklarına bırakıp gelmıstır fethıye ye (bkz: cezayir usta)
  • bu muhteşem usta temmuz ve ağustos 2004 ayları içerisinde fethiye hisarönü'de (yoksa hisarüstü müydü?) hizmet vermiş, ancak gece geç saatlerde kapalı olması sebebiyle bedenlerimizi hüzüne ve umutsuzluğa sürüklemiştir. nerde kalmıştır senin cezayirliliğin be usta?
  • denizli'de incilipınar-lunaparkın karşısında küçüçük bir bufeden şimdi geceleri tıklım tıklım dolan restorana. doneri acayip lezizdir amma biraz yağlı olur.
  • cok savas verdim ve sonunda bugun itibariyle gocekte de hizmette, uc gunde bir kendisi kesecek donerini.boylece haftada 4 kere 25 milyonluk benzin parasindan kurtardi beni saolsun varolsun.