şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul'da mecidiyeköy yazarlar sitesi'ndeki bulunan başkonsolosluktan alınabilen bir vize. alımı ciddi olarak zor olmakla beraber, ticari ve turist vizelerinde bir sürü evrak ile hotel ve uçak bileti teyidi gerekmektedir.

    cezayir vizesi genel itibari ile 2 türdür. ilki 1 aylık tek girişli olup, bedeli 20 eurodur. diğer vize türü ise 3 aylık olmakla beraber çoklu giriş-çıkış imkanı tanır, bedeli 45 eurodur. yalnız ikinci ve daha avantajlı vize seçeneğini almak kolay değildir. 3 aylık çoklu giriş-çıkış yapılan vizeleri alabilmek için ilgili pasaportta en az geçmişte alınmış olan 3-4 tane cezayir vizesi bulunması gerekmektedir. her ikisi de 2 veya 3 iş günü sonra pasaport sahiplerine bir aksilik yoksa verilmektedir.

    şu ana kadar olan gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki, birçok açıdan avrupa ülkelerinin vizelerine göre alınması zordur.
  • doğru yöntem izlendiğinde alınması en kolay vize türlerinden biridir. doğru yöntem ve doğru süreç için `:http://www.vizemhazir.com/cezayir-vizesi/`ile irtibat kurulabilir. bu güzel arkadaşlar cezayir vizenizi iki iş gününde en uygun fiyata çıkartıyorlar. size hayatı kolaylaştırıyorlar.
  • şimdi reklamlar.
  • birer aylık 1 ini kullanmadığım 2 kere aldığım vize, şirket aldı bana ama neredeyse hiç bir belge vermedim. kaç iş gününde olacağı oranın havasına suyuna bağlı, boşuna millete para kaptırmayın. zaten cezayire gitmeyin lan, yer mi kalmadı.
  • sorup ta almayanı kapıda zaten dövüyorlar, bir de aracıyla mı uğraşacaksınız.