şükela:  tümü | bugün
  • 2017 sonbaharında ankara'da açılmış muhteşem bir et restoranı. sunumlar ve menü biraz nusr-et'i andırıyor, lezzet olarak da nusr-et'ten pek bir eksiğini görmedim ancak fiyatları nusr-et'in neredeyse yarı fiyatı. çalışan personeller ise çok profesyonel. ne sizi kasıntı bir mekanda hissettirecek kadar yapay, ne de saygı sınırını aşacak kadar laubali, tam olması gereken çizgide bir yaklaşımları var müşterilere karşı. umarım bozmaz ve böyle devam ederler.
  • lokum burger’ıyla bende hamburgerin tanımını yeniden yaptıran kaliteli restoran. mekan kasıntı değil ama şık, garsonlar da gayet terbiyeli ve sıcak. lütfen böyle kalsınlar da bu entry yi editlemeyeyim :)
  • suan icin hamburgerini tattigim guzel mekan. sicak ve samimi bir ortam.
  • hamburgeri ilk gittiğimde büyüktü, sonradan mini hamburgere çevirmişler, e böyle çakallıklar olunca bir daha gitmedim. ne yediğinizi bilirseniz nispeten uygun fiyata yiyip kalkabilirsiniz.

    bir de masadaki hardallar çok iyi. sırf bu yüzden gittim ilkinden sonra. wasabi gibi hardalı var.

    ayrıca nusrete göre fiyatları uygun ama gramajlar da az. nusrette dallas 500gr 102 tl ( şimdi 119 olmuş ) iken burda 350 gr ince ve 72tl idi.

    ayrıca şefleri zaten nusretten ayrılma, sonrasında doktor steakhouse da çalışmışlar, ordan da bir süre yurt dışı çalışıp ankaraya gelmişler.