şükela:  tümü | bugün
 • türkiye pazarına girmeye başlamış, eskinin meşhur atv üreticisi şimdinin atv+motosiklet firması. giriş seviyesi motosikletlerde su soğutmalı motor kullanması ve tasarımlarının hiç de fena olmaması çin malı motosiklet kavramından biraz öte oldukları imajı bırakıyor. umudumuz imajda kalmaması tabii.
 • cf 150-a modeline sahip olduğum marka.
  yaklaşık 5000 km sürdüm geçen yıl. ankara'dan istanbul'a, eskişehir'e ve antalya'ya gittim geldim. su soğutmalı olması nedeniyle sadece benzin için durdum. motoru dinlendirmek gerekmedi. oturuş pozisyonunu doğru ayarladığınız zaman benzinciden benzinciye kadar durmadan gidebilirsiniz. 16 litrelik bir depoya sahip olduğu için bu iyi bir mesafedir. normal hava ve yol koşullarında 7 bin devirde 100 km/h süratle ilerleyebilirsiniz. titreşim 150 cc hacimli tek silndirli bir motor için az denilebilir. bence şekil olarak piyasada bulunan eşdeğerleri içerisinde en güzel görünüme sahip. bu açıdan en önemli özelliği yuvarlak fara sahip olması. fabrika çıkış lastikleri naylon olduğundan ilk fırsatta değiştirilrse güvenli ve dolayısıyla keyifli bir sürüş için daha iyi olacaktır.
  edit: 8000 km'dir tık demeyen ve bu hafta ankara-izmir seyahatimde bana eşlik eden demir at. ayrıca dönüşte motorla ilk uzun mesafe gece yolculuğumu yaptım. gündüz gözüyle geçtiğim kula-uşak arası virajlar gece ayrı bir keyifli oldu.
 • ''leader'' olarak da bilinen cf 150-a modelinin turuncusuna sahip olduğum çinli bir motorsiklet ve atv markası. motorsikletten çok memnunum, sesi güzel, tipi güzel az yakıyo... güzel genel olarak. alalı 4 gün oldu hoşuma gitmeyen bir şeye rastlamadım. tavsiye ederim.
 • 650 tk ve 650 nk modeliyle büyük oynamaya başlayan motosiklet üreticisi.
  türkiye pazarında daha çok atv satışıyla kendini gösteriyor ama bu modelleri gelirse çıtayı yükseltebilir.
  amerika pazarında kendi markasıyla çıkmasına rağmen ingiltere'de wk bikes olarak satılmaktadır. bir de inceleme yazısı var.
 • söylentilere göre ktm ile işbirliği yapacak olan marka.
  çin pazarı için duke 200 ve duke 390 modellerini cfmoto ile birlikte üretecekmiş. ktm hali hazırda duke 125 ve 200 modellerini hintli bajaj'la ortak üretiyor.
 • 150 nk modeli türkiye'de satışa girdi , canlı canlı gördüm, hakikaten canlıydı makine, 2018 de gelecek enjeksiyon zorunluluğunu şimdiden karşılıyor, tabi karşılaması doğal ama bu fiyata bu güzellikte bir makinede olması artısı.
  motorsiklet kullanmaya karşıyım trafikteki kendini bilmezler yüzünden ama bu alet motor ehliyetim olmadığı için beni pişman etti, kullanmayı bilsem çat diye alacaktım. tek eksisi yandaki sarı reflektörler oda zorunluymuş.
  merak edenler için linkicf moto 150nk
 • mavi renk takıntısı olan firma.
 • 2 ay kadar önce almış olduğum cforce 550modeli atv'nin markası. firma hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim fakat atv'den çok memnunum. 2 aydır yağmur çamur dağ bayır kumsal asfalt her yerde deli gibi kullanıyorum tek kelime ile mükemmel. mtv,ötv olmaması ayrı bir güzel. 21.900 tl ye aldım. ötv-mtv ödenen diğer atv'lere fazladan 20.000 tl daha vermek saçma. b ehliyet ile kullanılabiliyor. servis ağı geniş. bir arctic cat kadar olamaz tabi ki ama cfmoto dururken neredeyse aynı olan tgb 550 ye 48.000 tl vermek çok saçma bence. ayrıca cforce 850 eps de yakın zamanda satışa başlıyor diğer 1000'lik atv'lere kafa tutabilecek düzeyde bir araç bence
 • hiç kullanmadığım, kendisi ile birlikte hiç sürüş tecrübesine sahip olmadığım fakat gerek tasarım olarak, gerekse donanımsal olarak fiyatına göre epey dolu motorlar üretip satarak aklımı alan çinli atv, utv ve motosiklet üreticisi. şimdilerde 650 mt isimli touring motorunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. muhtemelen 650 nk modeli ile aynı bloğa sahip olacaktır. distürbitörünün uğur mondial olması, leb-i derya niteliğinde bir servis ağı ve yedek parça tedarik zinciri anlamına gelmekte. keyifle izliyoruz.

  not: uğur mondial pazarlama departmanında çalışıyor olsam bu kadar reklam yapamazdım anasını satayım. bir tanım yapalım dedik, mevzu nerelere geldi.
 • 150 lik motosiklet modeli şekil duran marka.