şükela:  tümü | bugün
 • türkiye de satışa girdi. fiyatı uygun gibi, ayrıca bakınız;
  150nk
  (bkz: #59659739)
 • görsel olarak oldukça etkileyici bir motor. fiyat olarak da pek fena sayılmaz. alınabilir yani ben beğendim.
 • 8.900tl satış fiyatı ile hakikaten kaliteli bir çinli...
  harika kaçıyor, şehir için ideal bir motosiklet, selesi biraz sert fakat f/p oranı harika.
  üstüne dikkat çekiyor caddede.
  durumu olmayan motosikletseverin imdadına yetişen güzel motor.
 • barkın bayoğlu'nun altın elbiseli adam youtube kanalında vlog formatında incelemesi yapılmış olan motorsiklet.
 • tip olarak ktm duke 125'e baya benzeyen motosiklet.
 • görünüşü oldukça şık duran ve güzel yorumlar alan motosiklet. gidip bir test edeceğim yakın zamanda ve akabinde almayı düşünüyorum kendisini. kullanan suserler var ise ve bir yeşil ile deneyimlerini anlatırlarsa deli güzel olur.
 • fiyat performans ürünü alettir. ancak türkiye uğur motor için aynısını söyleyemem. motor ideal türkiye servisi dandiktir. haziran ayında sıfır aldım. biraz kullandıktan sonra motorda hararet sorunu oldu. işlerimin yoğunluğundan ne motora binebildim nede servise götürdüm. bu şekilde iki ay yattı. iki ay sonunda motoru çalıştırmak istediğimde akü şarj boşaldığından marş tutmadı. evin yanında araba elektrikçisi vardı. ondan aküye aktarım yaptırmaya gittim. akü şarj almadı. elektrikçi aküyü çıkarıp şarja koydu. bir kaç saatin ardından abi akü ölmüş şarj tutmuyor dedi. servise aküsüz götüremezdim. yeni akü alıp taktım servise gittim hava yapmış radyatörü düzelttiler. hararet sorunu çözüldü. aküyü sordum getir test edelim dediler. akü yarı boş yarı doluymuş bu şekilde merkeze gönderse kabul etmezlermiş ayrıca aküyü motor üstünde getirmeliymişim. aküsü boş motoru nasıl çalıştırıp getirecektim diye sorunca ayak marşı dedi. halbuki benim motor karbiratörlü değiş ve dolayısıyla ayak marşıda yok. sonunda sen müşteri hizmetlerini ara dediler. aradım beyfendi siz iki ay motora binmemişsiniz o yüzden garanti kapsamında akünüz değişmeyecek dediler. sonuç sıfır aldığım 6 aylık motor iki ay yatınca motor aküsü bitince değişim olmuyor. anında sattım ve japon aldım. bundan sonrada işim olmaz cfmotoyla. 100 tl lik akü için müşteri kaybettiler çok kardalar.
 • bosch enjeksiyonlu ve sıvı aküye sahip bir motor 2 ay yattığı için akü arızası vermez. durduk yere firmaya bok atma zahmetine girişmeyin. uğur motorlu araçların o lanet servislerine rağmen parasını sonuna kadar hakeden başlangıç motorudur,1 yıldır aktif olarak kullanmaktayım. cc yükseltme işine girişmiyorum çünkü motor çok az yakıyor. izmir-bodrum yolunu gaz kesmeden tek depoyla ortalama 120 km hız ile gitmişliğim var çok kez. şehir içi kullanımına uygun bir torka sahip,kalkışta muadili motorların hepsini tokatlıyor. tek silindir,enjeksiyonlu,su soğutmalı,tabiri caizse az yakan çok kaçan, gayet yakışıklı ve parasını sonuna kadar hakeden bir motosiklet. ha, eksi taraflarına gelecek olursak tanıdığınız bir tamirci olması gerekiyor, ki uma yetkili servislerine muhtaç kalmayın. parça ihtiyacınız diğer markalar kadar çabuk karşılanamıyor. çoğu kişiye göre selesi sert ancak ben bir sorun yaşamadım. 10 bin liralık motordan çift silindir chopper performansı bekleyen salaklar binmesin zaten bu motora.
 • 2 ay yatan bir aracın aküsü gayet rahat boşalacağı için hiç bir suçu olmayan motosiklet modeli. ulan ekşi nelere kadir, böyle bir motor markası da varmış, netten az baktım güzele benziyor..

  siz siz olun aylarca hiç bir aracı yatırmayın o akü biter. motor stop haldeyken bile bi sürü enerji emikler o aküden, beyin olsun, alarm olsun, abs ünitesi olsun...

  o sebeple akünün bitmesi kullanıcı arızasıdır, hiçbir firma firma keriz değil milletin boşalttığı aküleri değiştirsin, firmayla alakası yok. o akü öyle yaparsan ölür.

  21 yıllık motorcu olay yerinden bildirdi..