şükela:  tümü | bugün soru sor
  • cfmoto'nun çıkarıp masaya vurduğu motosiklet. tasarım yine kiska'nın, duke serisine oldukça benziyor. tft ekrana sahip, ön ve arkada abs fren(j.juan), çelik fren hortumu, 250 cc'lik 26 küsür beygir motor, bosch efi, tüm aydınlatma sistemi led olan oldukça yakışıklı bir motosiklet.

15-17 bin tl aralığında satışa sunulması bekleniyormuş o fiyattan çıkarsa ortalığın tozunu alır.

seksi foto 1
    seksi foto 2
    seksi foto 3
    seksi foto 4
  • yamaha mt25 22bin iken bi kac bin lira dusuk diye yonelimin fazla olmayacagini tahmin ettigimdir. ancak fiyat farkini daha fazla tutarlarsa yonelim olacaktir.
  • 1 hafta önce aldığım motorum. yamaha mt25 honda cbr250 duke 250 yi denedim. hem özellikler olarak hem de sürüş olarak en çok beğendiğim motor oldu ödeme şartlarında da uygun olunca tercihimi 250 nk dan kullandım. benm hayta http://i.hizliresim.com/3z0an9.jpg

ama şu var satarken bir honda yamaha gibş gitmeyeceği kesin zararı satışta ederim gibime geliyor
  • sahibi olduğum güzellik.
  • bundan 2 sene önce gelmesini beklediğim, gecikmesi nedeniyle (çok şükür) başka bi modele ve tarza verildiğim motosiklet.

incelemelerden gördüğüm kadarıyla görsellik yine şahane. kiska nin imzası demek ktm nin çakması olarak devam edecek demek ama o mavi çizgiyi hala beğendiğimi inkar edemem.

gel gelelim çok ekşisi var. birincisi yedek parçası japondan bile pahalı, o kooocaman ve çirkin ekrana(içeriği güzel ama gidondan at şeyine konmuş sinek gibi duruyor) taş değdiği anda 1200 liradan kapı açacak olması ürkütücü.

öte yandan fiyat avantajı az, o paraya 2. el düşük kilometreli japon temin etmek gayet mümkün.

ekim ayında piyasaya motosiklet sürmek yazın ortasında bot satmaya çalışmaktan farksız, yaza kadar pek sokaklarda gorebilecegimizi sanmam.

ha hiç mi avantajı yok? continental abs ve çelik fren hortumu harika.
    genellikle alt segmentte pek olmayan monoshock amartisorler işini doğru yapıyorsa harika.
    renk konusundan bahsetmistim hala israrci olarak bu fosfor mavisi kendisine gayet yakışıyor.
    daha önce 150liligini test etmiş birisi olarak kullanıminin gayet keyifli olduğunu belirtmeliyim.

muhtemelen ilerleyen yıllarda olası kronik problemleri ile de tanışırız.