şükela:  tümü | bugün
  • 400cc hacimli, euro4 normlarına uygun, sıvı soğutmalı, görüntüsü güzel hatları belirgin iyi bir motor.

pek fakat ülkeye geldiğinden beri fiyat üzerinde çalışan cfmoto yüksek bir fiyatla giriş yaptığı için bu motosikleti bekleyen arkadaşları üzmüştür.

daha uygun bir fiyat belirlenebilirdi sanki.
  • doğru pazarlama stratejisi ile bajaj dominar 400'ü donunda sallayabilecek motor.

ancak motorun ithalatçısı uma, yani herhangi bir problemde muhatabınız mondial servisleri. bu motorla ilgili en büyük can sıkıcı nokta bu. motor ne kadar iyi olursa olsun, doğru düzgün teknik desteği olmadığı sürece uzun vadede çöptür.

servislere adam gibi teknik eğitimler verilirse alınabilirliği artar.
  • motor güzelmi bilmiyorum, güzelse bile daha önemlisi arkasındaki firma. ben uma ya güvenmiyorum. hala 2016 model motor satmaya çalışan asya motor hero yu nasıl mundar etti ise , uma da aynı bokun koyu sarısı bence. uma ve asya dan uzak durun. kesin bilgi..
  • hayatımda gördüğüm en samimi incelemeye konu olmuş motosiklettir:

https://www.youtube.com/watch?v=w6ywxyqy8e8
  • an itibari ile sahip olduğum motosiklet. güzel alet, sesini, yol tutuş ve viraj dönüşlerini çok sevdim. arkasından, mekana girdim, istisnasız 5 masanın 5'i de dönüp baktı, garson gelip abi ne güzel motormuş dedi. tasarım, estetik de geçer puan aldı yani. ankara'da cf sahibi olanlar yeşilleşsin efem.