• film,video prodüksiyon ve grafik alanında aklınıza gelebilecek her türlü materyalin bulunduğu,sadece davetiye ile üye alımı yapan muhteşem ötesi torrent sitesi.
  • görsel eğitim setlerin bulunduğu torrent mekanı.
  • aradığım çoğu şeyi bulduğum torrent sitesi, bir de magnet olayına geçseler tadından yenmez.
  • bu siteye nasıl üye olabileceğim hakkında bilgisi olan yazar kardeşlere selam olsun, yeşilini beklerim.

edit: @betterdigtwo a saygılar, şükranlar.
  • her ayın 1'i ile 14'ünde sadece 48 saatlik bir süre için üyelik kaydını açan ama bu süre zarfında da sistem düzgün çalışmadığı için bir türlü üye olunamayan torrent sitesi. kickass.to'ya alternatif bir site. üyelik bu denli kısıtlı olduğundan dolayı paylaşımları daha güvenilir olabiliyor.
  • davetiyesi olana yemek ısmarlayabileceğim...
  • aylardır ayın birinde ve onbeşinde üye olmaya çabaladığım ama üyeliklerin açık oluşuna bir türlü şahit olamadığım tracker. bari biri davetiye yollasa da evimiz şenlense.

(sonunda yakaladım ve aldım üyeliği. şükür bugünü gösterene.)
  • sadece cgi ürünü yazılımları ve materyalleri barındıran torrent sitesidir.
    grafikerin kurgucunun ve 3d modelcinin yegane torrent kaynağıdır.

an itibari ile siteye proxy ile bile girilemiyor. torrent sitelerinin bir bir kapandığı bu dönemde sıranın kendisine gelmemesini diliyorum.
  • üye sayısı limitini doldurdukları için davetiye göndermeye müsade etmeyen site. davetiyeler yeniden ne zaman aktif olur bilinmez ama "olduğunda beni unutma" diyen olursa yeşillendirebilir.
  • yüzlerce dolar değerindeki pluginleri süresiz edinme imkanı sunan muazzam bi ortam.
    her şeyin freelech olmasıyla ratio tutturma stresinden uzak tutması da nefis.
    tabi her torrent seed ister, orası ayrı.
hesabın var mı? giriş yap