şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ekşi sözlük yazarı * . hoşgelmiş. * *
  • bir akgezen.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • akçomar.
  • ekşi sözlükten bir kadın yazarla ilişki yaşamayı genelevden bir kadınla ilişki yaşamakla eş değer tutan bir cümle kurmuş olmasına rağmen benim kadınlarla kafayı bozduğumu söyleyen (bkz: #75190832), ışidli bir teröriste üzüldüğünü belirten (bkz: #56338571) ve bu ülkeye iyi bir muhalefet lazım diye muhteşem bir tespitle tavsiyede bulunan malum zihniyetin her türlü iğrençliğini üzerinde taşıdığı diğer yazarlarca da fark edilmiş ve belirtilmiş olan yazar.
  • ironiden anlamayan nesilin sözcük temsilcilerinin bir tür ‘ağlama duvarı’na çevirdiği bir nick altına sahip yazar. zavallı kendim. muharrem inceyi eleştirdiğim için akgezen, ‘kılıçdaroğlu istifa etsin’ dediğim için aktroll, “bir insanın ölümüne şahit olmayı” korkunç bulduğum için işid destekçisi... oysa tüm bu başarısız yaftalama girişimlerinden daha acı olan, kavrayıştan yoksun, dilbilgisinden bihaber ve de -psikolojilerini hiçe sayarak- çocuklara yaptığı iğrenç şakaları utanmadan sözlükte paylaşacak kadar ‘sıyırmış’ adamların bir eğitim fakültesi mezunu olabilmeleridir.

edit: çocuklara ‘çirkin’ olduklarını söylemek bir tür bilimsel deney kapsamında imiş. tabi yersen! bir gün ebeveynlerine de ‘bilimsel deney’ kapsamında, çirkin çocuklara sahip olduklarını söylersiniz, diye umuyorum.
  • yediği naneler yüzüne vurulunca ironi diyerek üzerini örtmeye çalışan ve iğrenç şaka dediği şeyin zamanında yapılmış bilimsel bir deney olduğundan habersiz sözlük yazarı. son çare olarak imla kurallarına sarılması çok normal. öldürülen teröriste ağlayan biri olarak bilinmektense kendisinin nick altında ağlamış biri olarak akıllarda kalmayı tercih ediyorum.