şükela:  tümü | bugün
 • "ben tatar diyiliim" lafiyla yarmis arkadas.
  yalniz 8 sene kalmasi bir yana, kendisinin dil ogrenmeye yatkinligi ve turkceye olan hakimiyeti kendisine hayran biraktirmistir.
 • en sevdiğin türk yemeği sorusuna "mcturco" cevabını vermiş sempatik vblog sahibi arkadaş.
 • tatarlara benzeyen bir koreli.
 • güzel güzel videolar paylaşan güzel insan. kendisinin videolarıyla yaklaşık olarak 15 dakika önce tanıştım ve sevdim lan ben bunu takip ederim artık.
 • eğer hayatında bi aksilik falan çıkmazsa bu çocuk burdan yürür ben size diyim.

  türk milleti zaten lanlı lunlu konuşmayı seviyor, kabadayı ayaklarıda her türlü tutar bizde bi de bunu bir yabancı yapınca tadından yenmez tabi oh. bu çocuğun yabancılığı da kalmamış artık. türk oğlu türk olmuş bu. yani benim arkadaşlarım bu kadar türk değil düşün. bi de mütevazi +40 puan hadi bakalım
 • bok gidersin şarkısını dinlememle beni gülmekten yerlere yatırmış eleman. küfür konusunda bildiğin koreli vücudunda türk kafası. bir videosu yok ki güldürmesin. işin güzel yanı eleman isyanından yola çıkmış, çokta güzel anlatmış fakat bu kadar tutması? zannımca kore fanı kızlar işi başlattı ancak gerekli yerlere ulaşmış. çokta saygılı, efendi bir çocuk. youtube da oppa yazanlara ya da hakaret edenlere bir cümle kurmuşluğu bile yok. adam eğlenmesine bakıyor çokta iyi geyik yapıyor.

  ben bu çocuğu beğendim!

  not: tv izlemediğim için elin oğlu programındaki halini bilemeyeceğim.

  edit: kendisine "bunu" demişim. biane chaby han. bir kaç yazım hatası daha. bunlar işte hep uykusuzluk.
 • tanışıp karşılıklı en sevdiği içki olan ayran içmek istediğim insan.
  yerim la, çok tatlı, ve benden daha türk. ahaha.
 • ji-eun heo dan sonra sevdiğim en kral koreli normalde koreli erkeklere ayar olurum ama bu kızan başka. adam ölümü gör dedi ilk tanışmamızda daha ne olsun yolu açık olsun. adam ünlü oldu ya la.
 • elin oğlu diye bi program keşfettim süper asdfghfgdfsd heh işte o programdaki çocuk bu chaby han. koreli bi kardeşimiz. onu ve japonu çok seviyorum çok tatlı şeker insanlar.

  yalnız kendisi ve japon pampası ile ilgili dikkatimi çeken bişey var. beni bilenler bilir uzak doğu dizilerine filmlerine hastayımdır izlerim çok. heh o filmlerde dizilerde gördüğümüz koreliler japonlar üflesen uçacak derecede zayıfken, bu iki kardeşimizin ele avuca gelir olması enteresan geldi. sanırım türk yemekleri yaramış asdfgfgdfsd düşününce ben de koreye gitsem açlıktan koreli kızlara dönebilirdim. yahut bütün gün pilav yemekten pilav tenceresine de dönebilirdim bilemedim. ama ortası olmazdı sanıyorum ki. belki de dizilerde filmlerde hep ipincecikleri gösterip bizim psikolojimizi bozma amacı güdüyorlardır. bilemedim.

  bir de, hakikaten güzel türkçe konuşuyor. yani türkçesi rus güzellik kadar aksansız değil. adam konuştuğunda bir kıvanç tatlıtuğ konuşmuş gibi hissediyorum ama chaby'nin ondan daha çok hakim olduğunu düşünüyorum olaya.