• şu floodda yer alan bilgiler doğruysa, gerçek olma ihtimali hususunda epey kıllandıran komplo teorisi. *

mürettebattaki diğer astronotlar da google'da aratıldığında benzer bilgiler bulunabiliyor.

edit: ulan sayın yazarlar mevzumuz dünya düzdür saçmalığı değil, onu zaten akıllı bkz'de belirtmişiz. challenger uzay mekiği mürettebatı ile ilgili iddialar konu olan...
  • okuyup gülerken neredeyse altıma sıçacaktım.
  • ilgili flood'u yazan arkadaşın geçmiş tweetler'inden biri şu:

"bu arada vejetaryenliğimin 6. ayındayım. yumurta, fasulye ve patates. bu üçünden başka hiçbir şey doyurmuyor ve en çok balığı özledim."

abi keşke et yeseydin arada, vücut beyni kemiriyor belli ki.
  • (bkz: lan ben de ciddi ciddi okuyorum amk)

düz dünya diyor troll müdür nedür?
  • anlatmaya calistigi seye boylesine inaniyor olmasi beni duygulandirdi. gerisi sicmik...
  • teori yanlış olabilir, mantıksız olabilir. bana da çok zorlama geliyor zaten. ama esas ilgimi çeken ekşicilerin daha sabah uzaydan gelip ayağının ay tozuyla bilgisayar başına oturmuçşasına salak salak ergen bkz.ları ile ayar vermeye çabalamaları. biliyorsan neden saçma olduğunu, onu yaz. sikik sikik espri kasma.

hadi bir başlıkta 5-10 kişi dalga geçsin diyelim. ona da ihtiyaç var sonuçta. ama 40-50 kişi, bir tornadan çıkmış, aynı aptalca esprileri çevirip çevirip yapınca can sıkıcı oluyor.
  • düz dünya teorisinden sonrasını okumadığım kurmacs olma durumu.

hay senin topuzuna kuş konsun.
  • iyi o zaman bizde kendi füzemizi yapıp uzaya çıkalım ve görelim. gerçi o zamanda astronatlarımız yalan söylüyor spekülasyonu yapılır.. kuran'da bile portakal ve en çok devekuşuna benziyor benzetmeleri varmış..

bilim de yuvarlak diyor zaten. güneş, diğer gezeğenler küre falan değil mi arkadaş.

bu ay keşfedilmedi olayı, belki müslüman ve diğer ülkeler uzaya çıkmasın diye yapılmış olabilir. ama bu twitter'da yazılanlar tam dikkat çekmek için yapılmış bence. harekette bereket varın olumsuz kullanılmış olayı..

bu arada challenger faciasında uzayda seks yapacaklar denmişti ve iki bayan evli idi. yani bu söylenti, günahlarını almayalım..

milletin ağzı torba değil her şey dökülüyor maalesef. ya tutarsa işte diye atıp tutar maalesef mallar..
  • (bkz: coriolis effect)
    (bkz: eötvös effect)

bu ikisi ile uzaya muzaya gitmeden dünyanın geometrisinin nasıl olduğu bulunabilir. sene olmuş 2017 lan.

balistik hesaplarda falan da kullanılır bunlar.
hesabın var mı? giriş yap