şükela:  tümü | bugün
  • az önce tesadüfen hayretler içinde izlediğim bir videoda geçen, şaka olmasını umduğum, şaka değilse söyleyenin akli dengesi ile ilgili ciddi derecede şüphe duyulması gerektiğine kanaat ettiğim bir söylemdir: uzay mekiğini düşüren şeyh.. acilen ilk güncellemede gelecek yama ile beraber bu tiplerden kurtulmak gerekiyor, yoksa şunu dinleyip de civata gevşetme muhabbetine itibar edecek insanları görmek çok üzücü, olacak şey değil.

edit: bu videoyu inançlı bir insan olarak eleştiriyor ve videodaki gibi garip sesler çıkararak kendini aşırı dindar olarak gören/gösteren tipleri allah'a havale ediyorum. islama en büyük zararı verenler bunlardır. ilim çin'de de olsa alınız diyerek bilimin önemine vurgu yapan bir peygamberin ümmetinin geldiği son nokta şu video olmamalı, olmayacak da.
  • roket düşürür ama prostata çare bulamamıştır.
    öyle ulvidir.`:!`
  • videonun son saniyesinde ''-challenger patladı dediğinde'' dinleyen yobazların birinden ıııhhhh diye gelen ses var ya ben ona takıldım.

arkadaşın dübürde bir mekik patladı galiba.
  • kesin yaşanmıştır bu. aralarında sohbet ederken challenger düşürmüşler. iddia bu yönde.
    kadro da enfes; ahmet amca, mehmet amca, hızır aleyhisselam. çıta birden bire yükseliyor fark ettiysen. ahmet amca en iyi erkek oyuncu dalında o yıl oscar'ı alıyor. diyaloglar falan muazzam.

ahmet amca: hâlâ niye patlamadı?
    mehmet amca: az dayan, birazdan patlayacak.

film konulu galiba.
  • bir adet ziya'nın anlattığı şeyh.
    bre namussuzlar! o şeyhleriniz bir kere de şu garibanları bombalayan abd uçaklarını düşürse ya! he pardon. moritanya şeyhi fransız uçağnı düşürmüştü asasıyla. cübbeli şarlatanı anlatmıştı. arada işe yarıyor demek şeyhler.
  • video bitince ben

bir adet yobaz içeren video. bu insanlara kulak veren, müridi olan insanları anlamak çok güç. gözlerinin içine baka baka taşak geçiyorlar insanlarla.

ha siktir oradan gavat adlı eseri mümin arkadaşlara armağan ediyorum.
  • neyin içindeydik diyor anlamadım?
  • geçen uzaydayız kanka namaz kılıyoruz satürnden geldiler falan böyle bi' garipler ama.

bi' tanesi geldi uzun saçlı falan dedi, selamun aleykum.

tabi ben şok. aleykum selam dedim.

allahtan uzay mekiğinde yer var kardeşim dedim gel bu gece beraber zikr yapalım bizde kal.

sonra meğersem dişiymiş uzaylı kardeş.

biz de ilk üç harfini yaptık.

o gece iyiydi yani.