• eddy, mari ve dari isimli üc ispanyolun olusturdugu flamenco chill triosu. desconocido, ad libitum ve tu frialdad albümlerinin en basarali sarkilaridir kanimca. biraz gypsy nin icli havasi, biraz da sanz in kalitesi, güzel bir sound yakalamislar. lounge müzigi olarak arka planda fazla duygu tasiyabilir, sevdicekle romantik dakikalar gecirmek icin fazla dokunakli. en iyisi yalniz kalmak istediginizde acin, dinleyin. "hey gidi günler nasil da gecmisler beah" diye ic gecirin... biryerlerden bulun, dinleyin, dinletin, pisman olmayacaksiniz.
  • 6 mart 2008'de issanat'da bir konser verecek grup (ben geldiklerinde babylon'da cikarlar diye umuyordum ama...)
  • flamenco chill alanında çok güzel eserleri olan malagalı şahane grup.
  • tek başına harikalar yaratırken bir de el bicho ile birliktelerse sahnede, tadından yenmez.

özellikle (bkz: te la creio tu)
  • malagali 4 gencten olusmus flamenco chill grubu .2003 haziranda cikardiklari endorfinas en la mente albumleri 50 binden fazla satmistir , gerci bizim gulben ergen bile o kadar satiyor ama bunlar bambaska birsey . tam olarak flamenko ruhunu elektronik muzikle birlestirmis , insani yaklasik 19 saniye icinde aglatabilecek kapasiteye sahip mukemmel grup.eger degisik birsey dinlemek istiyorsaniz , bunu dinleyin , hala bizim alternatif gencler nasil bulmadi hayret ediyorum . ispanyolca diye mi sevmiyo insanlar acaba ,cafe del mar birseyler ifade ediyorsa size , dinlemenizi siddetle oneririm.
  • ticketturk'un duyurdugu uzere sofya'ya kadar gelip, buraya gelmeyecek guzel grup..
    soyle belirtilmis:
    geleneksel flamenko müziğini modern elektronik müzikle harmanlayan dünyaca ünlü grup chambao, sofya'da onbinlerce hayranına unutulmaz bir ispanyol gecesi yaşatmaya hazırlanıyor. flamenco chill ritmleriyle süslü geceye giriş biletleri, 40 ytl'den başlayan fiyatlarla ticketturk'ün bulgaristan partneri eventim.bg işbirliğiyle türkiye'de de satışta!
  • 2008 iş sanat konserine gidip deli gibi eğlenmiştim. vay be yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. gençlik ne güzel şeymiş meğer, dertsiz tasasız...

tanımımızı da yapalım; ispanyol müzik grubu.
  • 7 yıl sonra yeni single çıkarmış leziz grup
hesabın var mı? giriş yap