şükela:  tümü | bugün
 • diger adi phyllanthus niruri ya da stone breaker olan bitki.

  bu ismi almasinin sebebi bobrek, safra kesesi ya da tukuruk bezinde olusan taslari onlemek ya da kurtulmak icin homeopatik olarak kullanilmasi.
 • bir halta yaramayan, safra kesesi taşına sahip hastalara bir umut olarak global olarak pazarlanan, tamamen düzmece bitkisel bir ilaç.

  safra kesesi taşı sahibi olarak, kutu kutu bu haptan yurt dışından getirerek kullandım ve olan sadece ödediğim paralara oldu.

  velev ki işe yaradı diyelim. taşınızı küçültmeye başladı. o zaman şu riskle karşı karşıyasınız. karaciğer ve pankreas aynı kanalı kullanır. safra kesesi de safra salgılayan karaciğere fazla safrayı depolayarak bir asistan gibi destek verir. eğer kesedeki taş, keseden ayrılır ve kanalı tıkarsa, pankreastan gelen insulin salgısını da keser ve iş daha içinden çıkılmaz bir hal alır.

  bir şekilde bu başlığa geldiyseniz, siz siz olun böyle vodoo bitkilere pek itibar etmeyin. sağlığınızla oynamayın. safra kesesi taşından kurtulmanın en efektif yolu, safra kesesini aldırıp rahatlamaktır. ben aldırdım ve şu an gayet rahatım. bir şekilde kesenin içindeki taşı eritseniz bile, vücut o taşı yapmaya devam edecektir. yani pek kurtuluş yok.
 • safra kesesi icin bilemem ama bobrek tasi icin mukemmel calistigini yakin arkadas ve akrabalardan duyuyorum

  amazonda kapis kapis satiyor yorumlar manyak pozitif