şükela:  tümü | bugün
  • bu (veya benzeri) isimli yarismaya bir cift ve iki tek kisi katilir. cift sevgilerini test etmek ister. her ikisi de ayri ayri yeni tek ve diger yeni tek ile cikar, yemek yer, yiyisir, oynasirlar ve kamera onlari izler, izletir. baskasiyla o kisiyi gorup kiskanmadigini anlayan kisi evet ben degistiriym der, kiskanan kisi sevgilisine doner. iliskilerdeki aidiyet hissini, kiskancligi, cokesliligi dejenere sekilde de olsa irdeler bu program aslinda.
  • insanda söyle güzelinden bir shure mikrofon alma isteği uyandıran bruce dickinson şarkısı.
  • bruce dickinson'a ask sarkilari söylemenin de çok yakistigini ispatlayan sarki.
  • yağmur yağarken dinlenecek şarkılar adlı güzide bir anket kuponunun bankosu kısrak gibi şarkı... aynı kupona plase olarak yine bruce dickinson'dan tears of the dragon'u, sürpriz olarak elvis presley'den , always on my mind'ı, bomba olarak ise müslüm gürses'ten istanbul sokakları'nı yazmak önerilir.

melalkoli'yi tutturma ihtimalinizi yükseltecek bir yapıt...
  • ing. bir insanın düşüncelerinin duygularının veya tavrının değişmesi.

(bkz: donek)
  • cyndi lauper'ın 1986 yılı true colors albümünde yer alan şarkısı..

the bangles bu şarkıda misafir vokal olarak yer almıştır..

sözlerini de yazayım tam olsun

here i am
    just like i said i would be
    i'm your friend
    just like you think it should be
    did you think i would stand here and lie
    as our moment was passing us by
    oh i am here

waiting for your change of heart
    it just takes a beat
    to turn it around
    yes i'm waiting for your change of heart
    at the edge of my seat
    please turn it around

days go by
    leaving me with a hunger
    i could fly
    back to when we were younger
    when adventures like cars we would ride
    and the years lied ahead still untried
    while i stand here

waiting for your change of heart...

blind leading blind
    never hear the laughter
    search through time
    nothing reveals the answer
    if it's truth that you're looking to find
    it is nowhere outside of your mind
    i bide my time
    waiting for your change of heart...
  • onu iron maidenda daha cok sevmeme ragmen bruce dickinsonın solo kariyerinin en iyi sarkisi. sozlerindeki

i'll be there, catching your tears
    before they fall to the ground

kismi olayi bitirmektedir.
  • miles davis "dinle!" sözcüğüyle başlayan otobiyografisinde zaman zaman "dostum, tıpkı birer orospu çocuğu gibi çalıyorduk, ne demek istediğimi anlıyor musun" diyordu.
    bu şarkıda da bruce dickinson tıpkı bir orospu çocuğu gibi söylüyor. ciğerinden vurulmuş gibi söylüyor. onu pencere önünde bir başına oturtan kadını telin ediyorum.

ayrıca change of heart krizine girdiğim an imdadıma yetişip şarkıyı birkaç dakika içinde bana yollayan wq arkadaşıma teşekkür amaçlı yaptığım teklifi ne siz sorun ne ben söyleyeyim (ameliyatlı filan, iğrenç).
  • bruce dickinson'in balls to the picasso albumundeki iki balladdan biri. belki de tears of the dragon'la ayni albumde oldugundan o sarkinin altinda biraz ezilmis hak ettigi ilgiyi asla gormemistir. accident of birth albumunden onceki donem icin herkes tears of the dragon'u bilir ama kimse change of the heart'tan bahsetmez. halbuki bu sarki da en az tears of the dragon kadar guzeldir. ve canli versiyonuyla belki daha da guzeldir.