şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde sayısı artan ve özel bir nitelik kazana kampanyalardır.
  • http://www.change.org/…r-toto-süper-lig-i-istiyoruz

türkiye ligi için çökün gençler galatasaraylıyım ama bir kadıköy deplasmanı sendromu , bi kartal golgol tezahüratı duymadan 3. senesinde sıkmaya başladı artık bu oyun
  • bir arkadaşımın başlattığı, ekşisözlük duyarlı yazarlarının desteği olsa hiç fena olmayacak olan kampanya da bunlardan biridir.

-eş durumu, sağlık özrü gibi nedenlerle tayin hakkı var bilindiği üzere.ancak ayrılan eşler nedeniyle çocuğundan ayrı kalmak zorunda kalan memurlara da çocuğunun bulunduğu yere tayin hakkını istiyor arkadaşım.change.org birşeyleri değiştiriyor mu çok emin değilim ama imzalasak birşey kaybetmeyiz bence.

memuriyette çocuk özrü tayini

edit:link
  • ankara çayyolu'nda sokaklara zehirli et atılması sonucu hayata gözlerini yummuş bir köpeğin arkadasları! tarafından başlatılan sorumlunun bulunması icin bir uyarı yapmaya calısan bir kampanyanın da dahil oldugu kampanyalardır.

sorumlular bulunsun
  • son zamanlarda iyice sinir olduğum internet sitesi. insanları tembelliğe alıştırıyor.
    ortada bir sorun var, gidiyorsunuz internetten bir imza atıyorsunuz ve rahat bir nefes alıp koltuğunuza yayılıyorsunuz. görevinizi tamamladınız, yapabileceğinizi yaptınız, vicdanınızı rahatlattınız.
    bravo. başka bir şey yapmaya gerek yok artık.

hangi kampanyası sonuca ulaşmış?! internet sitelerini inceliyorum, birkaç tane başarı sonucu görüyorum ama bunların change.org ile ilgisini bulamıyorum. kanun tasarısı askıya alınmış mesela. işaretle= başarı
    ne alaka? senin imza kampanyanla alakası nedir yani?

hayır en çok sinir olduğum yukarıda da ifade etmeye çalıştığım gibi, insanları "ben üzerime düşeni yaptım" mastürbasyonuna sürüklemesidir. yapmadın kardeşim hiçbir şey. rahatlamasın vicdanın. sadakanı veremedin daha. ha bir şey yapmak zorunda mısın? hayır. o ayrı konu.
  • sanal vicdan rahatlığı sağlayan sitenin kampanyaları da maalesef sonuçsuz kalıyor.
  • sokak hayvanları için [change.org https://www.change.org/…gn=share_twitter_responsive]

bir işe yarar mı bilmiyorum da ben imzaladım. sadece 30 sn sürdü.
  • türkiye için bana çok kolpa işler gibi gelen imza kampanyaları. ama gündem oluşturmak için veya sorunları medya gündemine taşımak için faydalı buluyorum.