şükela:  tümü | bugün
 • amerika'da north carolina eyaletinde bir sehir. university of north carolina - chapel hill adindan anlasilacagi uzere bu sehirdedir. (bkz: ukte dolduruyorum)
 • sonic youthun dirty albümündeki bir şarkı, inanılmaz kibar ve düzgün başlar, gitarlar clear tonedadır, yavaşça mid-distorted'a geçer, bir süre devam eder ve sonra hayvan bir şekilde kopar.sonra sakinleşir, sonra da biter zaten..

  a-back in the days when the battles raged,
  and we thought it was nothing
  a bookstore man meets the cia,
  and we know
  throw me a cord and plug it in,
  get the cradle rocking
  ah, out with the redneck pig old men,
  and it's go

  the hair in the hole in my head
  too bad the scene is dead
  memories in the shadow
  back in time again

  ah, i can't forget your terrorized face,
  when you cried for the shameless
  wasted life ameri-k-k-kan,
  and you smile
  so why should we run when we cannot hide,
  and my flag is burning?
  we could be wrong but that's allright,
  we'll rise again

  the hair in the hole in my head
  too bad the scene is dead
  memories in the shadow
  it's back in town again

  lookin' away it's another day,
  and of course we love you
  radical man is the cia,
  and we say no
  we'll round up the durham h.c. kids,
  and the char grill killers
  jesse h. come into our pit,
  all ages show

  the hair in the hole in my head
  too bad the scene is dead
  memories in the shadow
  it's back in time again
 • tar heels'ın basketbol salonu olan dean smith center'ı içinde bulunduran north carolina eyaletinin şehri.
 • bir sonic youth sarkisi olmakla kalmayip, durham'a yarim saat uzaklikta baska bir universite sehri. durham'dan sonra colde vaha gibi gelebiliyor insana. aslinda burda da pek bir numara yoktur, bir sokak ustune dizilmis cafeler, restoranlar, etc. ama en azindan sokak, durham'in dokuzuncu caddesinden birkac kat daha uzun. bu da onemli bir sey.
 • franklin caddesi üzerindeki cat's cradle adlı barda (bkz: nirvana), (bkz: white stripes), (bkz: strokes), (bkz: waterboys) gibi grupları ufacık bir barda seyretme lüksüne sahip olduğunuz, michael jordanın universite takımında oynadığı ve durmadan ncaa şampiyonu olan unc'ye ev sahipliği yapan ve amerikadaki en yüksek doktoralı kişi oranına sahip kırk bin kişilik şehir
 • sonic youth'un sarkisindan da anlasilabilecegi gibi, burada zamaninda super bir muzik sahnesi varmis. artik eski havasi pek yok bugun gordugumuz kadariyla. "too bad the scene is dead".

  sevindirici edit: muzik sahnesi hala iyi sayilir.
 • tam bir öğrenci şehri olduğu için okulların tatil olduğu yaz döneminde gitme hatası yaparsanız * sıkıntıdan ölme riskiyle karşı karşıya kalacağınız yer. bir güzel yanı var, o da çok sıkıldığınız için yapacak bir şey bulamayıp kendinizi spora verip fast food memleketinden forma girerek dönebilirsiniz. erkeklerin gitmesi için bir cazibesi olabilir çünkü gördüğüm kadarıyla erkek başına ortalama 8 kız düşmekte. şehir sıkıcı sıkıcı olmasına ama küçük bir yerde yaşayıp stresten uzakta ve ucuz (bkz: para harcayacak yer bulamamak) bir yaşam sürmek isteyen öğrenciler için ideal olabilir.
 • franklin caddesi ve university of north carolina'dan oluşan küçük bir kent. carolina inn diye muazzam bir otele ev sahipliği yapar.
 • vergi oranları çevre yerleşim yerlerine göre yüksek olan ve chapel hill transit tarafından verilen şehir içi ulaşım hizmetlerinin ücretsiz olduğu küçük bir kasabadır.
 • 46 yaşında bir adamın 19, 21 ve 23 yaşında 3 müslüman genci vurduğu yerdir.
  #chapelhillshootings hastag'ı dünyada tt ama bizim mikimizde bile değil.