• eskilerin**müziğini pek seven yazar. garip bir şekilde ortak sevdiğimiz şarkılar olabiliyor*. istanbullu manav.
 • kendisiyle aynı okulda okuyormuşuz, hatta aynı kampüsteymişiz, duyumlara göre aynı fakülteye de gidiyormuşuz, o da yetmezmiş gibi aynı sınıfta olduğumuza dair dedikodular ortalıkta dönmektedir. kendisini tanımam etmem, en fazla "gel mirim kantinden birer kapüçino atalım" demişliğim vardır. bir kere de kendisiyle serdar ortaç ve ismail yk cdleri**** değiştirmişliğimiz vardır. üç beş kere de nazi döner'de birer dürüm yardırmışızdır. sanırım nargile içmeye de gitmiştik, bolulu hasan usta'da da kazan dibi yemişliğimiz, iki üç kısa film çalışmamız, stüdyoya girmişliğimiz, bahar şenliklerine fink atmışlığımız, tavla ve tabu oynamışlığ...

  evet evet bir şeyler canlanmaya başladı, kendisini tanıyormuşum gibi oldum bi an için.
 • az yiyip, kendine dj tutan eski dj, yeni program yapımcısı.
  (bkz: sourberry)
 • binbir emekle hazırladığı arşivini hiç çekinmeden benimle paylaşmış olan dj. bana 60'ları daha çok sevdirmek amaçlı bu fedakarlığı için ne kadar teşekkür etsem az. sayesinde kumsaati'nde artık 60'ları daha çok görebileceğiz.
 • beş dakika yirmi saniyelik şarkıları kesip kesip 1 dakikalık yıldızlar yapan usta jonglör. bugüne kadar pusu kurup beklediğim programının foyasını gün itibariyle meydana çıkarmış bulunmaktayım hakkıyla. neyse ki, "takipçinim, süper şarkılar çalıyosun valla" dedim de, anlamadı niyetimi. bu sayede kendisinin ne kadar sermet erkin, ne kadar mandrake bir insan olduğunu da gördük dünya gözüyle. küçüklüğüne veriyorum yaptığı hataları. bir daha olmasın.
 • 'ben herkes miyim' demek istiyorum kendisine ve de 'ben bilmiyordum neden haber vermediniz ki'. bunun dışında how i met arabesk trash sayesinde duyma yetisini bir süreliğine kaybettiğine emin olduğumdan acıyıp daha söyleyeceklerimi söylemiyorum!
  piknik! piknik!
 • bir şeyler ısmarlanası, çok teşekkür edilesi yazardır, bridge over troubled water'dır.
 • sourberry'deki parçalı kurgu adlı programında harikulade konseptler seçer. vallahi bravo.

  itiraf etti: sırf metin şentürk çalabilmek için "kör şarkıcılar" konsepti uydurmuş.
 • hahahah, abi süper bi insan bu. internet explorer'ı açılmıyormuş, ben de dillere destan pratik zeka sahibi olduğumdan hemen kendisine "e firefox bişey aç canım alla allah" dedim. "valla firefox açınca bilgisayar öyle bir hata veriyor ki çoluk çocuk ekran karşısına geçip çekirdek eşliğinde izliyoruz, notlar alıyoruz falan. yakında eleştiri kitabı çıkıcak" dedi ahahaha. lan, ahahahahaha!
 • süper şarkılar çalan, fakat konuşurken fazlaca "eeeee" diyen dj.. aralardaki "eeeee" leri azaltabilirse tam süper olacak kanımca.. zira benim gibi "eeeee"lerin kulak tırmaladığını düşünen bir insan için, oldukça yorucu olabiliyor konuştuklarını anlamaya çalışmak.. üçüncü "eeeee"den sonra anlattıklarından koptum, hiç bir şey anlamadım anonslardan..

  - ne anlattı?

  - eeeee!!!

  edit büdüt: eleştiriyi olgunlukla karşılayan, nazik bir insanmış ayrıca kendisi.. ben bugün bunu gördüm..
hesabın var mı? giriş yap