şükela:  tümü | bugün
 • guzel bir adamdir bu charlie clouser, endustriyel muzigin kilit adami, trent reznor'ın hayat arkadasi, nine inch nails'in zeki klavyecisidir. bir cok isimle beraber calismis *****, bir cok grubun sarkilarina da remixler yapmistir ******. bunlarin yaninda soundtracklerle de ugrasmisligi vardir ****
  son projesi ise trent reznor ve maynard james keenan'li tapeworm grubudur.
 • manyak mıdır nedir ya, kendisini bambaşka alemlere sokacak melodilerin altına imzasını atmaktaymış kendisi.

  http://www.imdb.com/name/nm0167197/

  birazdan yerden kalkacağım, kafamdaki amskeyi yüzüp, etrafıma saçma bakışlar fırlatıp ağır kapıya yürüyeceğim ve kapayacağım.

  arkamdan "nooooooooooaaaaaaa" diye bağıracaklar,

  gibi oluyorum bak.

  (bkz: hello zepp)
 • saw muziklerinden sonra dead silence in muziklerini de yapmis olan muzisyen. yine bi gerim gerim gerilme hissini yasatiyor. muzikleriyle uyundugu zaman korku filmi tadinda ruyalara sebep oluyor, o kadar da basarili kendisi.
 • resident evil extinction filminde geçen 3 müzik* yapmıştır.
  - main title
  - convoy
  - laser tunnels
 • keyboard ve davul da çalan clouser, müzik endüstrisinde genel olan mix konusunda görev yapmıştır. marilyn manson, rammstein, white zombie, type o negative gibi gruplara remix yaptı. 1997 grammy ödülleri'nde programlama yaptığı iki şarkı aday oldu.

  katil doğanlar filminin soundtrack'inde trent reznorile çalışan clouser, reznor'un grubu nine ınch nails'in 1994-2000 tarihleri arasında üyesiydi.

  film müzikleri de yapan clouser testere filmlerinin de müziğini yapmış ve ana şarkı olan hello zepp'i bestelemiştir.
 • saw serisinin müziklerinin tamamında imzası bulunan isimdir.
  tüm seri de çalan parçalarına buradan ulaşabilirsiniz.
  yine leigh whannell ve james wan tarafından yazılıp yönetilen bir diğer film olan dead silence filminin de soundtrack parçasına imzasını atmıştır.
  link. bunun dışında yine saw filminin 2. 3. ve 4. serilerinin senaristi olan patrick melton ve marcus dunstan tarafından yazılıp yönetilen the collection filminin de soundtrack parçasına imzasını atmıştır.