şükela:  tümü | bugün
  • bence kendisi holywood'un en iyi aktörlerinden biridir. ama ne yazık ki two and a halfmen den gayrı iyi bir yapım da rol almamıştır.

türkiye futbolun da ki sergen yalçın gibidir. sergen de ismini dünya futbol tarihine altın harflerle yazdırabilecekken disiplinsizliği yüzünden harcanıp gitmiştir.
  • ne yalan söyliyeyim (bkz: two and a half men)dizisini cnbc-e'de keşfetmiştim. keşfettiğim bölümlerde ise (bkz: ashton kutcher)'lı walden schmidt bölümleriydi. kendisi sevdiğim oyuncu olduğu için, diziyi walden'dan itibaren bitirmiştim. şimdi bu korona günlerinde, bir anda aklıma gelip baştan başlamama vesile olmuştur kendisi. dedikleri kadar varmış. hayatımda hiç bir sit-com dizisine bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. gerçek bir efsaneymiş. yazık etmiş kendine.
  • ekşide bu herifin ne bok olduğunu bilmeyip öven ılık götlüler var hala duy da inanma.hiv pozitif olan, hakkında defalarca iğrenç haberler çıkan adamı can hıraş savunuyorlar.uyumaya devam.
  • hayat denilen şeyin ne tuhaf olduğunu düşündürüyor bana.

2010 yılında two and a half men'de bölüm başına 1,3 milyon dolar kazanan bir oyuncuydu charlie sheen.

rehabilitasyona girip bir süre kalıyor. çıktıktan sonra, 2011 yılında ise bölüm başına %50 zam istedikten sonra işine son veriliyor. ama elbette ki bunu sessiz bir şekilde yapmıyor sheen: yapımcı chuck lorre hakkında "aptal bir tıfıl, asla olmak istemeyeceğim sert görünmeye çalışan bir korkak," diyor.
    (7 gram crack kokain çekebiliyormuş, oha!)

sheen 8. sezonda diziden ayrıldıktan sonra yerine ashton kutcher geliyor ve dizi 3 sezon daha devam edebiliyor.

sheen'in öfke kontrolü sebebiyle hollywood'daki bir stüdyo yöneticisi oyuncunun "sigortalanamaz" hale geldiğini belirtiyor.

2015 yılında ise sheen, hiv+ olduğunu kamuyla paylaşıyor.

elbette bu açıklamayı yapmadan önce haberi sızdırmakla tehdit eden şantajcılara milyonlarca dolar ödeme yapmış.

2017 yılında, çocuklarına dadılık yapan julia stambler ile aşk yaşamaya başlamış.

ancak finansal açıdan çöküş sinyalleri, yaklaşık 80 bin dolarlık ödenmemiş mortgage taksidi ile gün yüzüne çıkmış.

7 yatak odalı ve beverly hills'te bulunan 10 milyon dolarlık devasa "ev"ini 6,6 milyon dolara satmış.

2018 yılında eski eşi broke mueller'e ödediği nafakada indirime gidilmesi için mahkemeye başvurmuş. mahkemede "düzenli bir işe giremediği ve eğlence sektöründe kara listeye alındığını" belirtmiş.

charlie sheen şu sıralar ne yapıyor dersiniz?
    önce bu adresi ziyaret etmenizi isteyeceğim.
    evet, charlie sheen, sizin doğum günü ya da diğer özel günleriniz için size mesajlar gönderiyor. ödemeniz gereken ücret ise yaklaşık 450 dolares.

son 2 yıldır ise ağzına içki koymamış. evet, her şey insanlar için minnoşlar.
    (entry'ye kaynaklık eden makale.)
  • bu orospu çocuğu öyle bir bencil adamdır ki, hiv+ olduğunu bildiği halde onlarca kadınla prezervatifsiz ilişkiye girmiştir. kısa sürede bokunda boğulup ölürse, dünya bir pislikten kurtulacaktır.

edit: 2 dakika maske takmadığı için, yaşlı insanlar bankta oturduğu için linç yapılan ülkede hiv + birinin prezervatifsiz ilişkisi normal karşılanıyormuş, pes doğrusu...
  • charlie sheen ile prezervatifsiz ilişkiye giren bir insanın dert edeceğin en son şey hiv olur bence. sheen'den bahsediyoruz, bu adamı sokakta görsen kara veba bile kapabilirsin öyle bi reistir kendisi.

yalnız adam resmen 20 yaş daha yaşlı duruyor. 1965 doğumlu ama ünlü ve zengin insan standartlarına göre 75 gibi duruyor.
  • her hafta 20 dakikalık dizi için 1.3 milyon dolar alıyorken şimdi 450 dolara hop hop zıplayıp doğum günü videoları çekmesini kendisi nasıl karşılıyor çok merak ediyorum. oturup sohbet etme imkanımız olsa keşke. hiç pişman değilim yine olsa yine uçar kaçar herkesi ziker, kokainin dibini görüp günümü gün ederdim der mi, demese de neyi yapmazdım der, insan merak ediyor.

evet, şu sıkıcı günlerde yine two and a half man'e başladım. canım çekiyor.
  • cok sevdigim winner. cok iyi bir aktordur. siz ergenler 2 and a half men’i bilirsiniz. bir de onun henuz ergenken yaptiklari filmlere bakin. cok bilinenleri yazmaya gerek yok ama izlemediyseniz (bkz: major league)
    (bkz: wild thing you make my heart sing)
  • hareket halindeki bir arabada bir kadinla nasil sevisilecegini ilk onun filmiyle ogrendigim aktor.

(bkz: the chase)
  • sinemaya adım attığı 1980'lerin ortalarında şimdikinden çok daha güzel işler yapan ve daha sonra tıpkı jan michael vincent gibi alkol ve uyuşturucu yüzünden başı beladan kurtulmayıp kendi çöküşünü getiren ender yıldızlardan birisi. oynadığı dizide, bölüm başına milyon dolar ücret alıyorken; sonrasında evinin taksitini bile ödeyemeyecek hale gelmiş bir keş...
    ayrıca, yaşlanıp tipi bozuldukça suratını dirk benedict e benzetmeye başladım.

hesabın var mı? giriş yap