şükela:  tümü | bugün
  • çok sayıda otoriteye göre dünyanın en iyi makyaj sanatçısı. markası kendi adını taşıyor.
    web sitesi

ingiliz charlotte tilbury yıllardır bu işe emek vermiş, çok sayıda ödül kazanmış ve çok sayıda makyajcı yetiştirmiş bir sanatçı. hatta tasarımcı tom ford, tom ford cosmetics adıyla başlattığı (ve charlotte tilbury ile piyasanın en pahalı ürünleri sahip) makyaj serisi için charlotte tilbury'den yardım almış, bütün koleksiyonu tilbury'ye yaptırmıştır. iki markanın ambalajları da birbirine benziyor. makyajın yanı sıra cilt bakımında da oldukça iddialı olan markanın charlotte's magic cream isimli nemlendiri yüz kremi tavsiye edilircharlotte's magic cream.

şu aralar efsane fotoğrafçı norman parkinson temalıı yeni makyaj koleksiyonu yok satıyor. selfridges'dan kaptım bir iki parça.
  • kimsenin makyajsız görmediği makyaj sanatçısı. rivayet odur ki her akşam kendini banyoya kilitler, günlük makyajını temizler, gece makyajını yapar öyle yatarmış. çocukluğundan sonra eşi dahil makyajsız gören olmamış.
  • ''every woman deserves a man to ruin her lipstick, not her mascara.'' sözünün sahibesi.
    ürünlerinin ve yaptığı makyaj uygulamalarının kalitesinden bağımsız olarak; yaptığı make up tutorialları asla izlemeye tahammül edemiyorum, çünkü uygulama esnasında sürekli kendi ürünlerini hunharca övüp duruyor.
  • makyaj videolari cok guzel,agdali instagram makyajlarindan sizi kurtarip daha dogal bir gorunum elde etmenizi sagliyor.ben bir cok urununu begendim bir dahaki aya deneyecegim.
  • yutup kanalında yaptığı sıcak ve altın tonlardaki göz makyajına, gülkurusu dudaklara, modellere verdiği ıslak ve canlı görünüme hasta olduğum ünlü makyajcısı. yaptığı klasik makyajları günlük makyaj rutinimde de uygulamayı çok seviyorum. hele şunu yaparken ekrana ekmek banmıştım. tabii bunda manken kızımızın ibiza'da koko çekip ferrari'yle kaza yapan milli gururumuz, hayvan gibi güzel kardeşimiz elif aksu'nun olmasının payı büyük sdjskdjfdks.

ürünlerini hayvan gibi övmese daha çok seveceğim. bunun rujlarının muadilini yapan türk markası köşeyi döner.
  • videolarını sesini kısarak izlediğim kadın.
    kadının aksanı kulağımı kanatıyor çünkü.