şükela:  tümü | bugün
  • bu yazar hanginizin ufak kardeşiyse sahip çıksın bi zahmet. durduk yere millete özelden küfürler felan ediyor.
  • nickaltı giren arkadaşa katıldığım ansızın mesaj kutumda hakaret ve küfürler içeren cümleleriyle beni dumur etmiş, tahminlerime göre de burnu beyninden akmış bir ergen.
    engelleyip geçin.
  • babasından aldığı harçlıklarla geçinen ergenin biri.
    özelden küfür falan eder, doğrudur.

iki akıllı mesaj sonrası ambole olup kalır, yine küfür eder.
    hatta olayı (bkz: sen benim babamın kim olduğunu biliyor musun)'a bile bağlamıştır.

özetle;
    (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
  • burada yer almakta olan entry'e bakıldığında (bkz: #66380639) , entry'sinde bahsetmiş olduğu yazar hakkında, o yazarın sebebini asla anlamadığı bir şekilde, amaçsızca yalanlar ve iftiralar döşeyen birisi.
    şimdi gelin, aslında charon walken kişisinin gerçekte neler yaptığını, siz değerli okuyuculara kısa bir özetle açıklayalım.

öncelikle, eksi was here hakkında (yani benim hakkımda) demiş olduğu:
    - "birazcık yüz verdikten sonra cıvıklaşıp veletçe isteklerde bulunuyor, "no" dediğinizde çirkef yüzünü gösteriyor"
    kısmında, kendisinden şimdiye dek hiçbir şey istemediğimi ve onun da hiçbir şey istemediğim doğal olarak hiçbir zaman no demediğini, eğer bu bahsettiği durum yaşanmışsa adamsa, erkekse, insansa kanıtlamasını rica ediyorum.
    bana birazcık yüz vermiş, cıvıklaşmışım, veletçe isteklerde bulunmuşum, "no" demiş de çirkefleşmişim demek... hmmm...

şimdi gelelim charon walkenkişisinin yediği haltlara ve kendisine ceza verilince niye böyle sinirle gelip yalanlar ve iftiralar atmaya başladığına...
    gelin anlatayım:

(bkz: başlıyoruz)

36 yaşında, evli ve minik bir kız bebeği olan güzel bir insan düşünelim.
    buna a kişisi diyelim.
    bu a kişisi, benim (yani eksi was here'ın) yazmış olduğum
    - "keşke insanlar ırkçılık ve milliyetçilik yapmasa, tüm dünya aynı dili konuşsa, hatta sınırlar falan kalksa"
    şeklindeki mesajıma;
    - "ırkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır." malcolm x
    şeklinde, ünlü insan hakları savunucusu malcolm x'ten alıntı yapma şeklinde cevaplayarak, mesajımı destekliyor.

şu anda nickaltını okumakta olduğunuz charon walken kişisi de, bu a kişisine:
    - "sen bana mı ırkçı diyorsun"
    diyor... (şimdi siz "bir dakika, charon walken sebepsiz yere niye üstüne alındı, ne alaka yahu?" diyorsunuz değil mi? hah, işte onu aynen biz de dedik.)

a kişisi de:
    - "niye üzerine alındın, bi söyle bakayım, dostum"
    diye gayet medenice, gayet kibarca bir yanıt veriyor.

bu charon walken kişisi de:
    - lafını arkasında duramicak kadar sunepesin
    - muhatap olmaya değicek bir bilgi birikimin yok
    - kendi kendine laf sokmaya devam edebilirsin.
    - sokağa çıkmaya utandığin bir suratın olduğuna eminim
    - en fazla 15 yasindasin
    diye spam'lemeye ve saldırmaya başlıyor. (inanın sebebini biz de çözemedik)

eh, takdir edersiniz ki ilk önce uyarı alıyor fakat uyarıyı hiç iplemeden tam gaz devam edince de ban yiyor.

sonucunda da gelip, bana söylediğini görüyorsunuz:
    (bkz: #66380639)

...
    ...
    ...

(bkz: bitti mi)
    (bkz: bitmedi)

kendisi, bu olaylar yaşanmadan önce özelden geliyor ve bana yürüyor. fakat aynı zamanda diğer kızlara da yürüyor. zannediyor ki biz birbirimizle bunları konuşmuyoruz ve habersiziz. beyefendi aynı zaman diliminde paralel olarak gruptaki tüm kızlara yürüyüp, sonuç alamayınca da buraya:
    - ben bunlara yüz verdim çok fena şeyler istediler benden, no dedim, çirkefleştiler
    şeklinde iftira atmakta problem görmüyor.

bu konuşmaların hepsi de duruyor. her türlü kanıtımız da mevcut.

hani çevrenizde şunu yapan insanlar vardır ya:
    (bkz: vermeyen kız hakkında orospu söylentisi çıkarmak)
    hah, bunların internet versiyonu da charon walken gibi haysiyetsiz kişilikler işte.

...
    ...
    ...

madem, durduk yere alakasız bir şekilde lafı üstüne alınıp, olay çıkarmasına rağmen, kendisini kibarca uyarmamız; buna rağmen devam edince de ban atmamız, bizi "sahte çıkarcı kişilik" yapıyormuş...

üstelik özelden hepimize yürümesine ve biz yüz vermeyince de tam tersini söyleyerek iftira atmasına rağmen, sahte kişilik bizmişiz.... madem öyleymiş....

gelin bir de charon walken denen kişiliğin nick altına bakalım, nasıl biriymiş:

- "durduk yere millete özelden küfürler felan ediyor."
    06.03.2016 13:37 ~ 13:41 masa penisi
    (bkz: #58985516)

- "ansızın mesaj kutumda hakaret ve küfürler içeren cümleleriyle beni dumur etmiş, tahminlerime göre de burnu beyninden akmış bir ergen."
    10.02.2017 21:17 ~ 21:19 speakout
    (bkz: #66213664)

- "babasından aldığı harçlıklarla geçinen ergenin biri. özelden küfür falan eder, doğrudur."
    13.02.2017 18:24 sad clown
    (bkz: #66272202)

...
    ...
    ...

bu bahsettiğim konuşmaları kanıtlamamı isteyenler özele gelebilir (zira entry'e mesajlaşma ss'si atınca, gg gerekçesiyle siliniyor). daha fazla şey sormak isteyen özele gelebilir. bir düşüncesi ya da söylemek istediği olan kimseler de özele gelebilir efendim.

özele gelmek istemeyen de (ya da özele gelemeyecek durumda olan çaylaklar da), bahsi geçen telegram grubuna girebilir. "grup içi arama" kısmından, tırnaklar olmadan "sen bana mı ırkçı diyorsun" şeklinde arama yaptırarak, olayların başlangıcını görebilir; yaşanmış her şeyi kendi gözlerinizle görebilirsiniz ve kendi kararınızı kendiniz verebilirsiniz.

eksi was here hepinize sağlıklı ve mutlu bir hayat diler...
  • edit: burda bana kötü yorum yazanların tek tek nick altına bakın :)
    birine hakaretten iftiradan iki sayfa şikayet.
    birine küfürden dava açılmış.
    digerinin ırkçı söylemlerle yazarlara küfürlü mesajlar attığı belirtilmiş.
    ötekininde ne mal olduğunu ben yazdım bizzat.
    --
    şöyle bir nick altıma bakıyım dedim ilk defa, gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
    saçma sapan iftiralar, çocuk çocuk lafı çarpıtmalar insanlar çok acayip cidden.

saygısızlık yapıp üstüne utanmadan saygı bekliyor da olabilirler, i dont know.
    bana kötü söz söyleyenden lafımı esirgemem onu belirtiyim.

eksi was here arızasına değinmek bile istemiyorum uzun hikaye.
    liseli yaş grubu üzerinden değişik sosyal platformlarda takipçi kasmaya çalışan bir arkadaş. yaptığı rezillik üzerine bir entry girince kudurup nick altına saldırmış.
  • alnından öptüğüm yazar. şu entrysiyle taşı gediğine oturtmuştur.
  • yazdığım bir entry üzerine bana hakaret dolu mesajlar atan ,üzerine bana ruh hastası teşhisi koyan sözlüğün ruh doktorudur efendim kendileri. bir iki mesajına cevap verdikten sonra bu başlığın altına gelip hakkında yazılanları okudum. aşağı yukarı herkese aynı saçma sapan mesajları atan sanırım psikolojisi bozuk bir insan.

bana mesaj atan suserın önce nickaltına bakılması gerektiğini öğreten bu dengesiz arkadaşa bir teşekkürü borç bilirim.
  • ergenliginin en deli dolu zamanlarini yasayan kardesimiz. zorla ama yalvartarak insanlari kendine küfür ettirmeye calisir sonra da kendince laf sokmaya çalışır. ufak daha , büyüyecek kocaman olacak insanlarla iliskilerinde hakaretlerine yenilerini ekliyecek ya da kendini yetistirip gayet medeni ve cagdas bir dunya yaratacak kendine. bunun kararini en guzel yollardan ogrenmesini diliyorum tanridan
  • düz sığır
  • henüz gelişimini tamamlayamamış ergen irisi. ipini koparan sözlüğe geliyor. inanılmaz derece salakça bir konu üzerine mesaj atıp hoş olmayan sözler sarf eden oluşum.
    dikkatmi çekmeye çalışıyor ruhi sorunları mı var anlayamadım.
    engellenip geçilmesi tavsiye edilir.