şükela:  tümü | bugün
  • jowood productions'un yakinda piyasaya surecegi, hafizasini kaybetmi$ bir adamin kimligini ogrenmek i¢in gelecek yuzyilin harap dunyasinda tek ba$ina sava$ini konu alan action oyunu.
  • bilgisayarima yukledigime pi$man etmeyen oyunlardan biri. fps'nin dibine vurmu$lar, uykusuz birakiyolar milleti.

(bkz: ayip ayip)
    (bkz: gavur yapiyo valla)
  • hicbir yonden inanilmaz olmasa da herhangi bir yonden eksik de olmayan, fps severe uzun ve zevkli saatler gecirtebilecek bir oyun. cok orijinal bir hikayesi olmamasina ragmen hikayenin kahramani gibi hissettirmeyi basaran gece-gunduz karistiran bir olay. jowoodun uzun zamandir yaptigi tek iyi sey sanirim.
  • john chaser.
    (bkz: ahmet sourtimes)
  • 1986 tarihli terje rypdal albümü. rock sounduna en yakın [hatta halis mulis rock] rpydal albümü. notalardaki kendine has titretmeleri olmasa çok rahat satriani diye yutturulabilir. malmsteen diye yutturulamaz. [saçmalama özgürlüğümü kullanıyorum].

1- ambiguity 8:41
    2- once upon a time 6:09
    3- geysir 5:58
    4- a closer look 5:00
    5- ornen 6:49
    6- chaser 5:48
    7- transition 1:34
    8- imagi [theme] 4:56
    9- bonus track: "liseli vardı ya ah o lisesli" with burhan çaçan and miroslav vitous
  • ingilizce kovalayan, kovalayici; yuksek alkollu ve bu nedenle sert, yakan ve ya kotu tadli oldugu dusunulen bir ickinin hemen ardindan, bu kotu etkilerini bastirmak icin icilen icicek. genelde alkolsuz ve ya dusuk alkollu olur. sert ickilere aliskin olmayanlarin kolayca icip sevdigi iceceklerden secilir ve takip ettigi ickiden daha buyuk miktarda icilir.
    kavram olarak yetiskinler ve ickiyi seven insanlar tarafindan hos gorulmez cunku kovalama islemi icilen yuksek alkollu ickinin sadece icerdigi etil alkol icin deger gordugu anlamina gelir.
  • amerikanya'lilarin hilehoeeeey diye kafalarina diktigi cesitli alcoholic zikkimlarindan sonra siritirak hayat bulduklari, portakal suyu visne gazozu kok birasi, reyting kahvesi, poser birasi kiliki ikinci yudum. once rezil tatli icecek, sonra yudum yudum refah. hic kullanmam, yuz kaslarimi kullanirim. =~!
  • (bkz: the chaser)
    (bkz: chugyeogja)
  • ekşifest videosunda bütün karizmasıyla salınan yazar. sallanmadan yürü, seni ham yapar bu zilliler.
  • rock bara bisikletle giden düdük makarnasıdır.