şükela:  tümü | bugün
 • 4 hatundan oluşan amerikalı rock grubu.

  black sail

  god damn

  drone
 • drone adlı parçaları evet bu bir ilizyon
 • seattle'dan bir melankolik indie rock grubu. bu sene çıkan son albümleri different now ile çok olumlu yorumlar aldılar. samimi, sade, evde gece yatmadan dinlenecek sevecen bir albüm olmuş. sözleri de sade ve anlaşılır, anlaşılması zor esrarengiz göndermeler yapmıyorlar, şarkılarda birbirlerinin önlerine falan da geçmiyorlar, iyiler yani. zaten müziği dinleyince anlarsınız. bir yandan da şunu söyleyeyim albüm bütün olarak gerçekten kendini çok dinleten akıcı bir albüm olmuş ve oldukça etkileyici.
  şurada different now şarkısının sözleri var, şurada da albümün izlenim yazısı var.
 • türkçesi bekaret kemeri olan ama günümüzde bdsm dünyasında artık tamamen fetiş amaçlı kullanılan bir cinsel organları kısıtlama aleti. ilk örnekleri 16. yüzyılda görülmeye başlanmış.

  eskiden yalnızca kadınları (özellikle savaş esnasında) tecavüzden korumak için, ya da erkek uzun bir yola çıkacağında kadının başkasıyla ilişkiye girmesini engellemek için kullanılırken, günümüzde bdsm oyunlarında bile kullanan kadın neredeyse kalmamış, bu aygıt tamamen teslimiyetçi erkekleri kısıtlamak için kullanılmaya evrilmiş.

  sert plastik, kauçuk, deri modelleri olduğu gibi, metalden yapılmış olanları da mevcut. burada amaç, erkeği tahrik edip, normel şartlarda bu chastity belt'in içine sığabilecek olan penisi erekte ederek içine sığmamasını, ve sıkışmasını sağlamak. teslimiyetçi olmadığım için hiçbir zaman denemeyeceğim ve anlam veremeyeceğim bir haz arayışı.
 • çok hoş tınıları olan rock grubu. hanım kızlarımız toplanmış müzik yapıyorlar. different now, trapped, joke pek güzel parçalardır. 4 gün önce de 2 ay sonra kendi isimleriyle çıkacak albümlerinin ilk parçasını yayınlamışlar:

  ann's jam - chastity belt

  parça çok hoş. otobüste uzaklara dalıp dinlemelik. hatta 79c playlistime bile eklerim. o derece.

  #91786145
 • "black sail" eski, taze ve güzel.
 • (bkz: chastity cage)
  (bkz: penis cage)