şükela:  tümü | bugün
 • bdsm uygulamaları dahilinde, yaygınlıkla erkeklere uygulanan (takılan) bir disiplin aracı.

  --- +18 ---

  http://lh3.ggpht.com/…crltaouag/chasity-belt-20.jpg
  http://img.tweedehands.nl/…000-cb3000-the-curve.jpg

  --- +18 ---
 • vakti zamanında varolan mokar hastası nihan isimli karikatürleri hatırlamama neden olan cihazlar.
 • bekaret kemeri* türevi yatak odası oyuncağı.

  fem-dom tipi roleplay'de erkeğin submisyona geçmesi için orgazmını engellemek/onu reddetmek yeterli olamayabilir, mastürbasyonunu da -belli bir periyot boyunca- engellemek için bu zamazingolar takılır. anahtarını da dominatrix hanımkızımız teslim alır ve erkek, otoritesini tümüyle devreder.

  roleplay esnasında bile bu kafes takılı olan submisifin, iyice kıvrandırılarak arzu ve potansiyel cinsel enerji depolaması sağlanır; pinball'da yayı iyice gererek topun maksimum hızda fırlatılması gibi...

  yerleşik ilişkiye geçmiş bazı dominatrix-submisif çiftlerindeyse; bu kafesten takım taklavat, penise piercing'lerle iliştirilirmiş.
  (bkz: permanent chastity device)
 • sertleşme ve/veya boşalma engelleyici olarak bdsm'in domination/submission alanına girmektedir. chastity device takıldığında, kafesin içinde penisi büyüyemeyeceği için bir nevi "içe doğru büyüme" gerçekleşir, yani erkek fiziksel olarak penisi sertleşmiş olmasa bile, kanın o bölgeye hücum ettiğini hisseder, sertmiş gibi hisseder kendini. bundan dolayı, chastity takan erkek sertleşmese bile sertlikten keyif alabilir.

  penis kafeslerinin en büyük özelliği, takıldıktan sonra kilitleniyor olmalarıdır. böylece "azdım, masturbasyon yapayım" diyen erkek, kafesi o an çıkaramaz.

  köle veya sub olan erkekler için mükemmel bir aksesuardır. kişi kendi anahtarını da saklayabilirken, en büyük olay tabii ki anahtarları bir başkasına vermektir. anahtarı alan kişi, kilitli olan kişiye neredeyse istediği her şeyi yaptırabilir, bu müthiş güç transferi, birbirine güvenen iki kişi arasında gerçekleşir ve oynanabilen en azdırıcı oyunlardan biridir.

  varsa chastity takmaya niyetli, yeşillendirsin ;)