şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığı olmamasına çok şaşırdım.

ınstagramda 2 arkadaşım paylaşınca dikkatimi çekmişti en son takip ettiğim bir psikoloğun storysinde görünce satın aldım. iyiki almışım. yazlığın vazgeçilmezi oldu. plaja inerken yanımıza almayı unutmuşsak geri dönüp alıyoruz. birde ufak eleştirim olacak; nadirde olsa gereksiz sorular var, olmasalar da olurdu.

ismi beyin yakan sorular olsa daha iyi olurmuş. kimsenin birbirini tanımadığı muhabbetin kitlendiği veya sürekli buluşulup hep aynı konuların konuşulduğu ortamlarda acaip iyi gidiyor. içerisinde 120 adet soru var ve bir soruyu bütün gün tartıştığımızı bilirim.
  • geçen hafta d&r’da kutusunu beğenip aldığım oyunumsu eğlence. aldığımızdan beri severek oynuyoruz, henüz baymadı. genel olarak sorular çok iyi. bazı soruların cevabı çok açık oluyor bu ne ya peh şeklinde geçiyoruz.

(bkz: kimin beynini hangi fikirle yıkardın)
  • 10+ kişilik b grupla oynamistim. ilk başta ne oldugunu pek anlamadım ama cevaplar gelmeye başladıkça baya eğlendigimizi hatirliyorum. zaten 5 soru falan cevaplayabildik. aklımda kalan arkadaşını satmayla ilgili bir soruydu ki yakın b arkadaşım satarım dediginde kizlara güvenim b kat daha azaldı..