şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla aklıma gelen old but gold tanışma sitesi. şu dönem devam ediyor olsaydı baya bi yıkılacak siteydi diyebilirim.
  • 2004-2005 arası baya aktif chat yaptığım site.. ne kadar keyifli arkadaşlıklar vardı sonradan bozdu tabii.. bi an önce yazdıklarım onaylansada görenler bi şekilde ulaşsa, en çok mavisakal nicki kullanan arkadaşımı merak ediyorum nerde ne yapıyor? işin kötü yanı herkes birbirini nickiyle hatırlıyor ben de kimsenin adı kalmamış ??
  • kapanma süreci başlayınca geçmişten kalan alışkanlıklarımı hatırlayıp eski müdavimi olduğum siteleri kontrol ederken facebook, twitter vs olmadığı zamanlarda zaman geçirip chat keyfi yaptığımız siteyi aktif halde bulunca sevindirik oldum:) değişmiş ve gelişmiş tabii bu süre içinde. chat odalarında serüven aynen devam ediyor. sohbet odaları ve kullanıcı kitlesiyle gerçek yaşamın bir simülasyonu gibi olmuş yeni versiyonu. kapanma sürecinde chat ile zaman geçirmek isteyen suserler değerlendirsin bence.
    böyle odaları filan var.
    görsel
    yeni versiyonun adresi böyle.. http://www.chatcity.cc/
  • yeniden faaliyete geçmiş chat site(i)si. aşk, ihtiras, entrika, kavga, dövüş, tartışma tıpkı eski günlerdeki gibi.
  • gelisen teknolojik gelismeler dogrultusunda, mobil iletisimin agir bastigi surec icerisinde yeniden varlik gostermeye calismasina ragmen tutunamamis ve tutunmasi da mumkun olmayan site.

not: kimse telefondan saatlerce bir chat sitesi takip etmez, o eskidendi, pc basinda saatler geciren eski jenerasyon artik youtuber oldu, gecmis olsun yeni yatirimcilarina.

hesabın var mı? giriş yap