şükela:  tümü | bugün
  • iş çıkışı yorgun argın, sürüne sürüne garajistanbula gidip izlediğimiz, enerjileri ile ölüyü bile canlandırıp oynatacak kapasiteye sahip hiperaktif, güleryüzlü, doğal ve süper eğlenceli grup. eğer bir yerlerde programına rastlarsanız mutlaka gitmenizi tavsiye ederim
  • rock'n coke 2013'te 8 eylül 2013 pazar günü keşif sahnesinde yer alacak tatlı grup. dinlenesi, coşulası duruyorlar.
  • sıvı eğlence. içiyorsunuz, eğleniyorsunuz. formül çok basit, uygulama inanılmaz başarılı.
  • rock'n coke kesif sahnesinde karsilasip cok sevdigim grup. bana pilimi pirtimi toplayip guney amerika sahillerine tasinma, hayatimi muzik ve dans ile huzur icinde gecirme aski asiladilar. zaten oyle sempatikti bu grup ki goren geldi onlar giderken sahne onunde hatiri sayilir bir kalabalik birikmisti. sevimlilikten ve mutluluktan olduk adeta.
  • arkadaş, festivale gitme sebebim arctic monkeys, the prodigy ve tarık mengüçtü, bu adamlar 2 günün en güzel performansını sundular.
    tamamen spontane gezinirken keşif sahnesinde zıplayan tipler gördük, bu güney amerika karma takımı toplanmış, akordionla deli gibi dans ettiriyorlar. en enerjik ve sempatik grubu olabilirler tüm festivalin. konser bitimi aramıza karışıp sarıldılar ettiler falan. dinlenir bunlar.
  • 5 mart'ta mersin hayal kahvesi'nde dinleyecegimiz grup
  • 6 mart perşembe akşamı kadıköysahne'de istanbullu müzikseverlerle buluşacak, yakın gelecekte isimlerinden çok daha fazla söz ettirecekleri kesin olan enerjik müzik grubu.
  • rock'n coke'da dinleyip hayran olduğum, bu hafta kadıköy sahneye geleceklerini tesadüfen öğrendim, enerjiye yeni bir boyut katmış efsane eğlenceli grup.
  • tahin pekmez kıvamında enerji verip zıp zıp zıplatan grup. konser boyunca "ok, familia!" deyip duruyorlar. tam bir latin şükelası. imkanınız varsa hiç düşünmeden gidin konserlerine.
  • ilk defa kendileriyle kadıköy sahnede tanıştım, güney amerika ezgileriyle dolu kıpır kıpır bir sahneleri var, çok eğlenceli bir grup..benim gibi bitmek bilmeyen enerjisi olanlara grubu dinlemelerini tavsiye ederim.dinlerken yerinde duramıyorsun, durmadan oynuyorsun, ayrıca gruptaki elemanlar da acayip neşeli, güler yüzlüler, pozitif enerji saçıyorlar. dinlemek isteyenler "mentira politika " şarkısından başlayabilirler.

che sudaka