şükela:  tümü | bugün
  • yeni yılın en taze en sımsıcak kore dramasıdır kendisi. başroldeki turuncu kıvırcık saçlı sempatik chingu ile iki yakışıklı oppa ile gönlüme taht kurmuştur efendim.
    konusuna gelince; maddi durumu kötü olan üniversite öğrencisi turuncu kıvırcık saç chingu, okulda ve işte sürekli çalışmak zorundadır. bu chinguyla gönül bağı olan gizemli oppa ve oppanın çevresindeki kişilerle geçen olaylar silsilesini anlatmaktadır. ahh bayıliicim.. izleyin izlettirin efenim..
  • manwhasını da okuyunuz, drama bölümlerini izlerken daha da keyif alırsınız. türkçe çevirisi yok diye biliyorum ama ingilizce manwha için elbette mangafox.

    (bkz: manwha)
  • webtoon'un diğer ülkelerden okucuların da yararlanabilmesi için oluşturduğu webtoon translate sayesinde türkçe'ye de çevrilmiş. çevirisi ne kadar iyi bilmiyorum ama diğer webtoonlara göre daha çok talep ediliyor ki her bölümü çevrilmiş ve güncellendikçe de çok bekletmeden çevriliyor.
    ilk başta webtoon olarak yayınlanmış devam ederken dizisi çekilip bitirilmiş yine webtoon devam ederken sinemaya aktarılma çalışmaları başlanmıştır. webtoon hala devam ediyor 3.sezon itibariyle okuduğum kısımlar hala dizide geçen konularla ilgili merak ettiğim şey acaba webtoon da mı dizi gibi bitecek yoksa biraz daha devam edecek mi? çünkü tamam dizisi güzeldi hatta çok keyifliydi ama esas oğlanın karakter çözümlemesi net bir şekilde verilemiyordu kısaca sosyopat dediler bunun için bir kaç neden sıralayıp geçtiler fakat webtoonda daha derin işlenmesini bekliyorum bu durumun çünkü konu esasında bunla ilgili.