şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da gop ve çayyolu'nda iki şubesi olan aşçılık ve yemek pişirme hobisi okuluymuş.

  http://www.mutfaktahersey.com/
 • 3 ay amatör aşçılık eğitimi aldığım okul. yönetici şef, eğitmen şefler ve diğer görevliler son derece kibar, eğitimli ve kültürlüler. müzik eşliğinde yapılan derslerle, işi eğlenerek öğreniyorsunuz. 3 ayın sonunda yaklaşık 50 tarif öğrendik. risottosundan cevichesine, crepes suzette'den hünkarbeğendi'ye kadar türk ve dünya mutfağının önemli bir çok lezzetini yapıyorsunuz. kesim tekniklerinden, pişirme tekniklerine, hamurun püf noktasından, unun en iyisinin seçilmesine kadar birçok ince bilgiyi de öğrenmek cabası. şef ali açıkgül ile tanışmak ve sohbet etmek de ayrı bir keyif zaten. imkanları, modernitesi ve hizmeti ile memnun kalınabilecek bir yer. ankara'nın tartışmasız en iyi aşçılık okuludur, türkiye'nin ise msa'dan sonra galiba en iyisidir.
 • az evvel sitelerini inceledim. ne yazık ki eğitmenler bakımından oldukça kısır bulduğumu söyleyebilirim, en azından ilk bakışta.

  http://www.mutfaktahersey.com/egitmenlerimiz

  burada profesyonel aşçılık eğitimi alan var mıdır, varsa şimdi ne yaparlar oldukça merak etmekteyim.

  eğitimleri de siteleri gibiyse vay hallerine diyerek sözlerimi noktalıyorum.
 • profesyonel pastacılık ve ekmekçilik kursu arıyorum. ankara' da yaşıyorum ama msa, usla ve chef akademiye baktım. kursun kazandırdıkları açısından hangisi daha iyidir ve iş imkanı nasıldır bilen acaba bir yeşillendirse ne güzel olur