şükela:  tümü | bugün
 • istanbul, maslak da bulunan bir mutfak akademisi. serkan bozkurt tarafından işletilir.
  http://chefstable.com.tr/v1/home
 • ing. aşçının tezgahı.

  genel olarak tüm mutfak akademileri gibi tezgahtır. en azından bu dürüst.
 • netflix tarafından yayınlanacak ve 6 tane ünlü şefin mutfağını gösterecek program. güzel bir tanıtım videosu yapmışlar. kanallarımızdaki sabah kuşağı yemek programlarından format olarak az değişik duruyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=qkqj85oo2wi
 • cok iyi belgesel. umarim devami gelir.
 • ikinci sezonu grant achatz ı tanıtan harika bir bölümle başlamış belgeseldir. yemeğe ilgi duyan herkese ısrarla tavsiye edilir.
 • hem bir dizi adı hem de maslak'ta serkan bozkurt tarafından yönetilen bir mutfak akademisi adıymış.

  bu aralar diziye büyük sardım sonra googleda arama yaparken akademinin sitesi ile karşılaştım gayet güzel gözüküyor. sezonu bitirip onun gazıyla bir aşçılık eğitimi için kapılarını çalmayı düşünüyorum bakalım.
 • 3. sezon fragmanı yayınlanan dizi.
 • yarın 3. sezonu yayınlanacak olan, hayranlıkla izlediğim belgesel dizi. jenerik müziği bile en sevdiklerimden.
 • açılın sövmeye geldim.

  öncelikle harika bir dizi olduğunu, benim gibi gastronomi aşığı bir adama izletilebilecek en güzel dizilerden biri olduğunu söylemek istiyorum. en azından böyle başlamak istiyorum konuşmama, ilerisi için sağlam söveceğim çünkü. ilk bölümden itibaren izliyorum, adamların yaptığı yemek değil zaten sanat eseri. bu yüzden zaten dünyanın sayılı restoranlarının sahipleri ya da şefleri.

  her şey bu dizi hakkında çok güzel gözükse de ikinci sezon ikinci bölümde alex atala'yı anlatılan bölümde e be orospu evlatları kaz öyle mi öldürülür? ulan ben de etoburum buldum mu gömerim, acımam kırmızı et beyaz et ne bulursam yerim. ecdatlarını dürttüğümün dürzüleri bir hayvan öyle mi öldürülür? ulan müslümanlar daha vicdanlı lan. adamlar en azından göz bağlıyor efendim bir ayağını dışarıda bırakıyor su veriyor bir şey yapıyor. e şeref yoksunu pezevenkler. yiyin amk lafım yok ben de yerim ama bir hayvanı acısız en kısa yoldan öldürmesini bilin amk. kafasına sopayla vurup öldürmek ne amk? hayır bir kere vuruyor baktı bir şey yok bir daha vuruyor, sonra boğazını kesiyor. ulan önce kessene boğazını. hayvana işkence ediyorsun orada. çaylağım şimdi kimse görmez bu yazıyı ama bir gün yazar olursak biri gelir de yok aslında öyle olmalı o falan filan çekerse onun da amk! seninde kafana vursunlar bir kaç kere o zaman amk. bu ne lan. bütün keyfimin içine etti amk dizisi. sikeyim yapacağınız işi.
hesabın var mı? giriş yap