şükela:  tümü | bugün
  • yumurta hakkında ne kadar şey bilinebilir? "kırar yersin" di mi? öyle değil işte. yumurta hakkında, özellikle bıldırcın yumurtası hakkında detaylı bilgi ile beni aydınlatmış yazardır chemsuk. entryleri de pek güzel. ailecek izliyoruz.
  • (bkz: #24423048)
  • #27630561 rtük'ün televizyon ve ahlak anlayışını en iyi şekilde özetlemiş yazar.
  • (bkz: #27630561) numaralı entry ile can-ı gönülden tebrik edilesi yazar. gerçekten harika özetlemiş durumu.
  • ne entry yazmışsa artık bütün facebook haber kaynağım kısmı kendisinin yazısı ile doldu.

--- spoiler ---

fakat gecenin bir yarısı adamın birinin ağzından çıkan ingilizce bir kelimeden dolayı benim 2 haftalık eğlencemin içine et!

--- spoiler ---

olayı çok güzel özetlemiş zaten bireysel neden sıralamayaydı iyiydi sanki gibi acaba?
  • bugün önündeki 4 sene ile ilgili dönüm noktası yaşamış, yeniliklerdense statükoyu benimsemiş yazardır.
    merakla beklemekte, sabahlar ne getirecek diye.
  • yazarların kişiler hakkındaki kişisel fikirlerini beyan ettiği entrylerini anlamadan okuyan, bir de işsiz gibi sabahın köründe çıkarım kasan garip bir varlık. kendisinin bir üstte mağdur olduğunu belirten, halbuki insanların ne dediğini düşünmeden yargılayan tipik bir ....... (burayı siz doldurun.) gün teyzesi gibi milletin yazılarını okuyarak nereyi yanlış anlayıp ortalığı karıştırsam şeklinde ilgi çekmeye çalışmak da biraz şey, neyse anladınız siz.

(bkz: yazık kimin çocuğuysa)
  • sorunlarını konuşarak çözmek yerine, derdi olduğu insanların nickaltını karalayan yazar. bir üstte çocuğu yaşındaki insanlarla uğraşmak zorunda kaldığını belirtmesine rağmen kendisi çocuğu yaşında insanlara bulaştığını görmezden geliyor. kendisi nickaltına yazdığım boşluğu küfür olarak değerlendirmiş, halbuki kendisine de belirttiğim üzere çomar yazıp silmiş, takdiri okuyanlara bırakmıştım. fikir neyse zikir de odur diye boşuna dememiş kurban olduğum atalarımız, akıl fikir diyelim madem.

bir de her sataştığı insanın tek tek profilini bulup ifşa etmekle tehdit ediyor sanırım, şahsen beni etmiş. valla ben etkilendim, bu ne cesaret yarabbi ? seni tanımak istiyorum yiğidim, beni mutlaka ara.
    sorunu hayat ile mi yoksa kendisi ile mi bilemiyorum ama yüce rabbimden acil şifalar dilerim.

neyse, kaç yıllık yazarlık hayatım boyunca ilk defa ilkokullular gibi nickaltından tartıştım, sağol var ol e mi çemşuk.