şükela:  tümü | bugün
  • hiç durmadan aleyhimize tweetler atmakta olan cher'in yaptığıdır

bir tweet

burada trump neden hep katilleri destekliyor diye soruyor, katil dediği türkiye!

bir başka tweet

burada erdoğan kürtleri katledecek diyor ve türkiye devletinin soykırım konusunda usta olduğunu yazıyor parantez içerisinde

attığı diğer tweetlerde de ısrarla bir bizim bir soykırım yapacağımızı savunuyor.

ben dün de başlık açtım (bkz: #96380315), olumsuz tepki aldım ama vazgeçmeyeceğim. benim milletime iftira atan sosyal medya hesaplarına doğru düzgün cevap verilmesi gerektiğine inanıyorum ben. yeter bu "midnight express" algısı, yeter bize iftira atıldığı. son derece rahatsızım teröriste masum denilip bize vahşilermiş gibi davranılmasından. yeter haksızlığa uğradığımız.

edit: cher'in ermeni olduğunu biliyorum. fakat bu yaptığını anlayamıyorum. ben kadıköy'lüyüm, en sevdiğim dostlarım ermeni benim. kimseden duymadım böyle manyakça şeyler. amerika'da olunca başka bir durum var herhalde.

edit: ermeni patrikliği'nden orduya destek açıklaması
  • cher'in ermeni kökenli olduğunu bilmeyenleri şaşırtan durum.
  • (bkz: afedersin ermeni)

ermeni vatandaslarimizi tenzih ederim, amerika'da ki ermeni asilli amerikalilar kadar serefsiz ve pislik insan yoktur.
  • bu nasıl bir soru. azıcık ama azıcık araştırma yapsan soru sormadan önce!

türk-ermeni sorununu yaratan ve 100 yıldır bunu sürekli körükleyen diaspora ermenilerindendir cher...ne yapmasını bekliyordun ki?
  • autotone'u ergenken kulaklarımıza sokan kadının açıklamaları. ulan tüm dünya düşman bize. cher mi battı amk.
  • eger cheri turk dostu saniyorsaniz zaten buyuk bir yanilgi icindesinizdir demektir. 35 yas ustu herkes cherin turk dusmanligini bilir. o yuzden yeni bir haber degil
  • cher odagi
  • işte bunlar hep vajina kuruluğu.
  • ek bilgi olarak asıl adı cherilyn sarkisian'dır, ve evet türkleri pek sevdiği söylenemez.
  • cherefsiz bir açıklama.