şükela:  tümü | bugün
  • bir türk dota 2 oyuncusu ve yayıncısı.

(bkz: dota 2)
    (bkz: boris bull)
  • net olarak izlemesi en keyifli türk dota2 yayıncısı. canko da iyidir ama gülmekten kırılmak isterseniz kendisini izlemenizi öneririm ki bir süreden sonra bagımlılık yaratıyor.
  • ...
  • birkaç kere izledim. açar açmaz ilk 10 saniyede ana bacı sövüyordu. hani çok küfürlük bişey de yoktu. neyse dedim 1-2 hafta sonra sıkılmışken tekrardan açtım. yine sağa sola küfrediyordu. mid oynarken karşısındaki support bunu harass'lıyordu. ona sövdü. dedim tamam, normaldir. oyun zaten 25 dk'da bitti. bu sefer kendi support'larına sövdü.

yani bu adamın tek esprisi küfür ve karşısındaki kişiyi küçük görme. başka hiçbir esprisi yok. admiralbulldog'dan özenti hareketleri herhalde saymama gerek yoktur. üstelik bir kere de iyi oynadığını görmedim. yaptığı tek şey 2k mmr hesapları 4k'ya boostlamak.

izleyiciler, neden küfüre bu kadar açsınız? adamın küfür edişini izlemek neden zevkli?* insan merak ediyor..
  • ırgat insanların anlayamacağı bir twitch yayıncısı kendisini çok severim çok da güzel oynar.
  • şu şekilde mütiş anlar yaşatan yayıncıdır. youtube'da daha bir sürü rage vidyosu var, gülmekten öldürüyor insanı.

baya iyi bir yayıncı ve oyuncudur. severek takip ediyoruz boris.
  • dota 2 yayıncısıdır. türkiye de sanırım en çok izlenen dota yayıncısı. çok dediğime de bakmayın diğer yayıncıların yanında devede kulak gibi kalıyor. (max bin kişi) bu da bir başarı tabi.

her neyse kendisini uzun süredir takip ediyorum, canım sıkıldığında açıyorum falan denk gelirsek. son zamanlar kendisinde bir şımarma gördüm. izleyicilere küfür etme, subs olan izleyicileri chatten banlama vs. sebebi de neymiş; söz dinlememişler.

ya bir ağız dolusu sövmek istiyorum ama örnek olmaya çalışıyorum*

millet para verip subs oluyor, donate atıyor sen gelip millete sövüyorsun, chatten banlıyorsun. sanane olum millet takılıyor chatte sen oyununa baksana.

gereksiz, şımarık bir türk yayıncısıdır, izlemenizi pek tavsiye etmiyorum.

klasik türk insanı işte yüz verince götü kalkıyor.
  • invoker oynamayı kendisini izleye izleye öğrendim diyebilirim. tabi üstüne pratik koydum ve şimdi pro 2k mmr invoker oyuncusuyum teşekkürler boris.
  • recep ivedik'in kanlı canlı versiyonudur, bunu düzenli izleyenle tayyibe delicesine bağlılık hisseden tayfa eminim ki birbirinden çok uzak değildir.

aynı şımarıklık, aynı kirli beyin, aynı güdülme ihtiyacı.

bi türk oyuncu hakkında yayında söylediği şey sanırım kendisini çok iyi tanımlıyor: amına koyduklarım yayına çıkınca kendilerini bir bok zannediyorlar.

not: buna oyuncu diyenler bi zahmet arada başka kanallara da girsin, 3k'da hesap boostlayarak olmuyor bu işler. sanırım o da bunu bildiği için oyuncu değilim diyor ama şeyh uçmuyor, yukarıda bahsettiğim mürid tayfası uçuruyor ahaha ne diyeyim.
  • bu dalyarağa kim prim veriyor merak ediyorum.

https://clips.twitch.tv/…er1s/shychickensoonerlater