şükela:  tümü | bugün
  • bir türk dota 2 oyuncusu ve yayıncısı.

(bkz: dota 2)
    (bkz: boris bull)
  • net olarak izlemesi en keyifli türk dota2 yayıncısı. canko da iyidir ama gülmekten kırılmak isterseniz kendisini izlemenizi öneririm ki bir süreden sonra bagımlılık yaratıyor.
  • çok mal modlara sahip streamer. geyik oksun diye hadi ateistler bunu da açıklasın baabında birşey yazmıştım o da ne ban yediğimi gördüm. ban açılınca bastım kalayı moda tabi hop süresiz. o gün bugündür izlemiyorum kendisini.

adam 7/24 küfür ediyor ki kendisi zaten, başka bir numarası yok. millet küfür etmek stres atmak için izliyor. bu arada arkadaşlar pro demiş ama adam paso feedliyordu izlediğimde. unutmadan bu adama pro demek gerçek profesyonellere hakaret etmek anlamına gelir. ortalama üzeri dersen de ama pro deme lütfen yazar kardeş.

tikilie gerizekalı diyicem sana ama gerizekalılara hakaret etmiş olurum diye demiyorum...

edit: aklıma geldi de dota dahil farklı oyunları da izleyip gerçekten keyifli bir yayın görmek istiyorsanız kesinlikle jahreini denemenizi öneriyorum arkadaşlar.
  • twitch'te yayın yapan profesyonel dota oyuncusu.

ayrıca youtube sayfasında karşılaştığım üzere paypal hesaplarımızla lösev'e bağış kampanyasına paralel olarak kanalından yaptığı yayında, yardımın artması için para toplamış ve 12 saat içinde gelen 3000 liraya yakın parayı löseve bağışlamıştır.

zan altında kalmamak için paylaştığı bağış videosu:
    https://youtu.be/se-scsn3lyo
    twitch kanalı:
    https://www.twitch.tv/cherisyourlifewp
  • şu şekilde mütiş anlar yaşatan yayıncıdır. youtube'da daha bir sürü rage vidyosu var, gülmekten öldürüyor insanı.

baya iyi bir yayıncı ve oyuncudur. severek takip ediyoruz boris.
  • dota 2 yayıncısıdır. türkiye de sanırım en çok izlenen dota yayıncısı. çok dediğime de bakmayın diğer yayıncıların yanında devede kulak gibi kalıyor. (max bin kişi) bu da bir başarı tabi.

her neyse kendisini uzun süredir takip ediyorum, canım sıkıldığında açıyorum falan denk gelirsek. son zamanlar kendisinde bir şımarma gördüm. izleyicilere küfür etme, subs olan izleyicileri chatten banlama vs. sebebi de neymiş; söz dinlememişler.

ya bir ağız dolusu sövmek istiyorum ama örnek olmaya çalışıyorum*

millet para verip subs oluyor, donate atıyor sen gelip millete sövüyorsun, chatten banlıyorsun. sanane olum millet takılıyor chatte sen oyununa baksana.

gereksiz, şımarık bir türk yayıncısıdır, izlemenizi pek tavsiye etmiyorum.

klasik türk insanı işte yüz verince götü kalkıyor.
  • invoker oynamayı kendisini izleye izleye öğrendim diyebilirim. tabi üstüne pratik koydum ve şimdi pro 2k mmr invoker oyuncusuyum teşekkürler boris.
  • recep ivedik'in kanlı canlı versiyonudur, bunu düzenli izleyenle tayyibe delicesine bağlılık hisseden tayfa eminim ki birbirinden çok uzak değildir.

aynı şımarıklık, aynı kirli beyin, aynı güdülme ihtiyacı.

bi türk oyuncu hakkında yayında söylediği şey sanırım kendisini çok iyi tanımlıyor: amına koyduklarım yayına çıkınca kendilerini bir bok zannediyorlar.

not: buna oyuncu diyenler bi zahmet arada başka kanallara da girsin, 3k'da hesap boostlayarak olmuyor bu işler. sanırım o da bunu bildiği için oyuncu değilim diyor ama şeyh uçmuyor, yukarıda bahsettiğim mürid tayfası uçuruyor ahaha ne diyeyim.
  • bu dalyarağa kim prim veriyor merak ediyorum.

https://clips.twitch.tv/…er1s/shychickensoonerlater
  • agresif tavirli, cocuk ruhlu, biraz kaprisli, baya vurdumduymaz ama ozunde iyi insan, yayinci. elestirildigi seylerde hakli yanlar var, fakat recep ivedik versiyonu demek biraz haksiz olur. emin olun ki izleyen kitle ile delicesine baglilik hisseden arasinda baya baya da fark vardir. yayinciyi recep ivedikle ozlestirip, murid diye tanimladigi insanlari asagilamak da ne derece bir ironidir onu bilemeyecegim.

simariklik yaptigi asikar ve buna mukabil bazi hareketlerinin goze batmasi da cok normal. ammavelakin yayinciliginin sirf simarik diye yerin dibine sokulmasi yanlis ve art niyetli. bunun yanisira samimidir. bazen yayin sonu muhabbet edelim der ve sorulari alir. ozellikle nefret dolu seyler yazmazsaniz hepsine de cevap verir olumlu olumsuz. eger elestirileri birebir iletmek isterseniz diye soyluyorum, gonul rahatligiyla yazabilirsiniz.

en kotu ozelligi kufurdur. bazen olur olmadik seylere cok agir sovebilir, ancak hic bir izleyicisine kendisine sovmedigi takdirde (veya ozellikle yazmayin dedigi seyler haricinde) ana baci sovmez. yeterli mi, degil. cok cok daha fazla izleyicisi olup eften puften sebeplerle izleyicisine, subscriber'larina ana avrat sovup onlari sonra banlayanlara gore daha iyi mi, evet.

beklentileri cok yukseltmemek gerekiyor hic bir twich kanali icin.

not: dinledigim muzigi sevmeyen siktirip gidebilir dedi diye tepki gostermek de biraz garip. yanlisi kufur etmek ama onun haricinde sana sunu dinle, bunu dinle diyen bir guruha sen tepki gostermez misin biraz?