şükela:  tümü | bugün
  • bu virus kucuk bir virus degildir.. (bkz: cih) win32 portable executable'lara (bkz: pe) bula$an kod yazmak her ne kadar benim gozumde marifet olmasa da herkesin de harci degildir yazan adami nispeten takdir etmek lazim.. oyle kodu sona at relocation table'i kaydet entry pointi degi$tirle olmuyor artik file virus yazmak..
  • ebesini zittiimin wirüsü, yaktı beni, eridim bittim bu hipinonun yüsünden...
  • chernobil de herkesi hasta edip nukleer kazaya sebep olmasiyla unlu virus. cevik, etkili ve basedilemez. aspirinle geciyo ama.
  • güselim resim koleksiyonumu ve mp3lerimi ucurdu, iki kere girdi ama bende bir lere yerim ikinci sefer oturdum temizledim, bir exeyi diskete kopyalıyıp benle kafa bulan arkadaşlara verecektim ama maalesef atladım...
  • allah belasını versin... makinamda... en büyük özelliği web formlerında bilgisayarı yavaşlatması... form elemanları arasında gidip gelirken bilgisayarınız yavaşlıyosa... cih taraması yapın derim hemen...
  • dingil bir virus. lan su hd'yi bir kurtarayim, seni yapani da seni yayani da sitmez miyim ben.
  • virusu ureten itin chen ing-hau adinda bir tayvanli oldugunu ogrendim. bir de adresini bulsam ah anam ah.
  • gecen sene bir hafta onceden farkedip kurtuldugum virus.
    yoksa goturecekti guzelim dosyalarimi.
  • 26 nisan'da yine faaliyete geçeceği rivayet edilen virüs.
  • bıraktığı derin yara nedeniyle her ayın 26sında, acaba gelir mi? ,o gün bugün mü bekleyi$ine sebep olan kabus.