şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın her yerinden satrançseverlerin buluştuğu bir adres. online turnuvalar, dersler, anında kurabildiğiniz oyunlar, taktik eğitimi ve daha bir çok özelliğiyle satrançseverlere önerilebilecek bir numaralı adres.

edit: bu niye zamanının ötesinde ? ayıp bi'şey mi söyledim anlamadım
  • 1 ay once mozambiklilerin istilasina ugramis siteydi. istisnasiz her rakibiniz bir yamyam oluyordu.
  • gayet keyifli maçlar yapabildiğim, kaliteli oyuncuların olduğu güzel bir satranç sitesi.
  • hindistanlı kullanıcı sayısının insanı şoka soktuğu internet sitesi.
  • yeni keşfettiğim harika bir site bu
    3 günlük - 5 günlük oyunlar da var
    hiç kasmadan, rahat düşünebiliyorsun
    dünyanın her coğrafyasından üyeler var
    aynı anda bir fıkradaki gibi gelişiyor oyun
    bir ingiliz, bir alman, bir fransız ve bir türk
    satranç seven, kendini geliştirmek isteyen
    zihnini açmak isteyen her fani üye olmalıdır.

(bkz: turk chess players)
  • karşındaki oyuncunun yaptıgı her hamleyi telefondaki hardest modda oynadığın satranç oyununda yapıp bilgisayarın yaptıgı hamleleri chess.com da yaptıgın zaman her seferinde online oynadığın adamı yenme şansın oluyor.
  • en kaliteli iphone uygulamalarından biridir. üstelik ücretsizdir. uzun zamandır satranç oynamamış bünyeye tekrar satrancı sevdirir.
  • her ihtiyaca cevap veren satranç sitesi. şahsımca 30 dakikalık oyunlar için kaliteli rakipler bulunabilir.
    msrednova olarak sıradan bir oyuncu olarak ben de oralardayım. bir iki el satranç atmak isteyen olursa seve seve oynarım.
  • hamle sürelerini 3 gün, 5 gün falan diye ayarlayıp 12 tane satranç maçını aynı anda oynadığım site. satranç zevkinin doruklarına çıktım resmen. mynet'te rakip ararken çürüyormuşuz boşuna.
  • cok guzel ios app'lere sahip site. hele ipad icin olan versiyonu tadindan yenmez. bilgisayar onumde ama yine de ipad'den oynuyorum. analyze board imkani sunuyor, karsi taraf hamlesini yaptiginda notification olarak gosteriyor. su ana kadar da hicbir sorunla karsilasmadim, kapanma, cokme falan gibi. adamlar iyi is cikarmislar.