şükela:  tümü | bugün
 • eski dünya şampiyonu wishy anand'ın taşların nasıl hareket ettiğini gösterdiği videoları olan site. adamlar posta pulunu ıslatmak için niagara şelalesini kullanıyorlar.
 • kendinizi gerçekten de bir topluluğun parçası hissettiren, arayüzü en güzel satranç sitesi. oyuncular için oluşturulan profil alanı, profosyonel bir hava katıyor.

  şimdiye dek üye olduğum sitelere göre en güzel özelliği, oynanmış oyunlarınızı arşivliyor olması. böylece kişisel kariyerinizi adım adım görebiliyorsunuz.

  oyuncuların ve oyun esnasında izleyicilerin birbirleriyle etkileşim kurabilmesi de oldukça keyifli.

  topluluk bölümünde güzel makaleler bulunuyor. premium üyelik ücreti de gayet makul.
  oyun oynamasanız bile profilinize makaleler ekleyip kendi kitlenizi oluşturabiliyorsunuz.

  watch bölümünde canlı turnuvaları takip edebiliyorsunuz.

  read alanında e-book, oyuncu fihristi, sözlük, güncel haberler mevcut.

  learn başlığında taktik tahtası, profosyonel oyuncuların hazırladığı video dersler; database, analiz ve coaching bölümü var.

  lobi bölümünde başka oyuncuların oyunlarını takip edebiliyor, anlık sohbet alanına dahil olabiliyor, turnuvalara katılabiliyorsunuz.

  ayrıca site içi başarı sıralaması alanında kendinizi başka oyuncularla kıyaslayabiliyorsunuz.
 • yenilmelere doyamadığım hoş bir satranç sitesi.

  muadillerine göre arayüzü daha bir ciddi sanki. niyeyse chess ve trchess sitelerine göre burada daha iyi oyuncular varmış gibi geliyor.
 • yeni yeni sardığım online satranç olayındaki arayüzü ve oyuncu kitlesi en kaliteli olan site. 1 aydır oynuyorum, bir kere hintli bi troll ile karşılaştım, onun dışında nezih bir ortamı var.