şükela:  tümü | bugün
  • bu dangalak fahrettin koca'nın covid19 açıklamalarının her tarihine başlık açmış ki günü geldiğinde başlık sahibi o olsun.
    işszlik gördüm de böylesini hiç görmedim

iq'suz
  • sıkan yazar.

rastgele hangi başlığa girsem illa ki bu adamın entrysini görüyorum. hepsi de sonradan editlenmiş, önceden rezerv edilmiş entry.

@2 olmak için bu kadar uğraşılır mı? işsizliğin hangi boyutu bu?

bu entry sadece bu durum artık sıktığı için girilmiştir.
  • engin ardıç'ın yazılarını araklayan ilgi orospusunun tekidir.

adama ya da ilk entry de yazıldığı gibi kadına da olabilir hırsız deniyor, tık yok. normalde gündeme girecek başlıklara ikinci entry yazabilmek için yardıran adam, kendisine hırsız dendiğinde susmakla yetiniyor. kendi hırsızlıklarını görmezden gelip sağa sola laf çarpması da cabası. bu kadar utanmazlık gerçekten çok fazla.
  • amprikuku muydu neydi onun diğer hesabı kesin. aynı tarz aynı üslup. gündemdeki her başlığın üst sıralarında bunlar var. başlık tutmayınca ikisi de entry'sini siler. ikisi de açtığım başlığa entry girip tutmayınca sildi ordan biliyorum. ikisi de tutmuş başlıklardaki entrysini mutlaka düzenler halka seslenir gibi iyice bi süsler. ikisi de günde 50 tane entry girer. bu kadar favı ne yapacaksınız olm lan. karma kasıp satıyor musunuz hesabı, iyi para varsa biz de aynısını yapalım amk. bi insan gün boyu sözlükte tutmuş başlık kovalamayı başka türlü neden yapar ulan?
  • kafasinda beyin yerine ot bile bulunmayan bomboş bisey.
  • bana musallat olan 3 harfli yazardır.
    imla hatalarımı özelden bildirip bi de “ düzeltenin ben olduğumu nickimi yazarak belirt” diyen 3 harfli yazardır.
  • sırf mansur yavaş'ı savunmak için yaşar kemal'e edebiyattan anlamıyor diyen boş birey.
  • kadın düşmanı bir yazar. engeli basıp geçiniz.
  • (bkz: 20 nisan 2020 teravih namazı güncellemesi)

bu başlığı açmış cahil ateist.

bu adam sağda solda kendi zekasından, müslümanların cehaletinden dem vuran biri.

ama iyi oluyor böyle. cehaletini önceden tek kendi biliyordu şimdi ise binlerce insan biliyor ve kendisine hatırlatıyor.