şükela:  tümü | bugün
  • piyasadaki mentollü sigaralar içinde en iyisi olabilir. bence öyle. kapağı da ayrı bir şekil.
  • camel'ın odunluğundan sonra şahsıma ilaç gibi gelmiş sigara. gördüğüm en iyi tasarımlı kutuya sahip. arada mentollü sigara içiyorsanız bir deneyin, derim.

hiç başlamamak ve hiç içmemek en iyisi.
  • arada mentollü sigara canım çektiğinde aldığım yegane sigara.
    fiyatından dolayı da değil, kutusunun şekli de, patlattığında büzüşmeyen yamulmayan filtresi de, tadı ve içimi de, mentol kıvamı da ve özellikle mentolsüzken de içilebilmesi ile tercih ettiğim güzelim sigara.
    hele ki viceroy ve west in mentollülerinden sonra cennetten çıkma bir sigaradır.
  • piyasadaki mentollü sigaralar arasında fiyat/kalite performansı en iyi olan, yeni keşfim sigara.
  • bugün camel green bulamayınca öylesine aldım.ama bu sigara bildiğin iyi arkadaş.
    not:sigara sağlığa hakkaten zararlıdır.
  • uzun süredir içtiğim kent switch'i bulamamam sonucunda bakkalın önerisi ile aldığım sigara. mentol oranı tam kıvamında marlboro veya kent gibi adamın ciğerini bağrını haşlamıyor. gayet başarılı.
  • viceroy switch'in plastik kokulu içiminden sonra bünyeye aradığını vermiştir.

not: belasını vermiştir yani. sigara sağlığa zararlı biliyorsunuz.
  • lucky strike sigaramı aldattığım mentollü sigara. piyasadaki tüm mentollü sigaraları denemiş birisi olarak en tatlı mentol tadı bu sigarada diyebilirim. kutusu da ayrı havalı.
  • dün maslak opet'te philip morris çalışanının tavsiyesiyle aldığım sigara. kent switch'ten sonra hoşuma gitti ama bakkallarda falan bulunmuyor. kent switch'i de nadiren patlatırdım ama bunun tadı bana diş macunumu anımsattı.
  • mentolünü patlatıp içtiğimde happydent yeşil naneli sakız tadı veren sigara. kent switch'ten çok daha hafiftir ama içimini pek sevmiyorum, iki üç taneden sonra bayıyor, paketi bitiremiyorum.