şükela:  tümü | bugün
 • ing. çiğneme sakızı.
 • siyahi ingiliz michaela coel tarafından yaratılan sitcom. aileden mecburi dindar olan tracey adlı bir genç kızın aşırı dışa dönük karakterini anlatıyor. ilginç bir komedi.
 • netflix'in benimle tanıştırdığı dizi. baktım ücretsiz deneme sürem doluyor farklı ne varsa izliyorum.
  normalde dizilere başlamadan yorumlara buradan bakarım ama baktım kimse bir şey yazmamış.
  bu yazar kardeşiniz sizin için başladı.

  sevdim diziyi biraz ergence bir konu ama garip yani nasıl desem oyunculuklar aşmış kendini.
  başrolde bir hanım kızımız var yani kız gerçekten hakkını vermiş. izliyorsunuz garip şekilde.

  ingiliz komedileri bir gariplik içinde ama ben seviyorum. amerikan dizileri gibi yapmacık değiller bize biraz daha yakınlar.

  he dizide türk kaçakçıyı oynayan bir dombili figüran vardı. oğlum nasıl anlatmışsak ingilizlere kendimizi bizi çözmüşler yemin ederim.

  başlayın demiyorum ama burada bulunsun, keyfiniz bilir.
  ingiliz aksanı duymak şuku ediyor insanı onu es geçmeyelim.
 • çok rahatsız bir komedi. her bölümden sonra izlesem mi devamını izlemesem mi diye düşünmeme rağmen tek akşamda 6 bölümlük ilk sezonu bitirdim. izlediğim kadıryla kesinlikle beğendimi söyleyebilirim. bazı sahnelerde komedi dozu o kadar yüksek ki çok uzun süredir yalnız başıma bir şeyler izlerken böyle yüksek sesli kahkahalar atmamıştım.

  e4 kanalında yayınlanan her diziyi izlemedim ama şimdiye kadar izlediklerimden beğenmediğim olmadı. netflix umarım kısa zaman içinde ikinci sezonu da yayınlar.

  başroldeki michaela coel'in oyunculuk yeteneği kadar müzikal yeteneğinin de hiç fena olmadığını bölüm sonu şarkılarından anlamak mümkün. esas oğlan, john macmillan ise inanılmaz sevimli.
 • harika bir dizi. normalde komedi türü pek izlemem ama bu dizi efsane olmus. bana mekanlar skin dizisini hatırlattı. basroldeki kızda kime benziyor diye düsünürken shameless'daki fionanın kankasına benzedigini fark ettim. keske bölümler biraz daha uzun surse 20 dakika cok az geldi. modumun düsük oldugu bir anda izledim ve pozitif bir enerji yukledi resmen. kahkaha atmak garanti.
 • ılk bölümden itibaren gerçekten kahkaha attıran ingiliz dizisi. başroldeki kız o kadar iyi rol yapıyor ki. genelde çok rahatsız edici haller içinde oluyor ama başkası adına utanmak ile "orda ben olsaydım şimdi" arasında kaliyorsunuz. esas oğlanımsı kişi connor da izlemesi zevkli bir karakter.
  ılk bölümden en çok güldüğüm sahneyi de şuraya koyayım tracey çekici olmaya çalışırken
 • ilk bölümünde kahkaha attıran ingiliz dizisi. uzun zamandır bir şey izlerken kahkaha attığımı hatırlamadığım için bir akşamda 1. sezonu bitirdim. her bölümün 20 dakika olması çok iyi olmuş.

  başroldeki tracey'i canlandıran michaela coel'i ilk gördüğünüzde bir yadırgıyorsunuz ama sonra gözünüz alışıyor. çok ilginç, tatlı ve garip bir çekiciliği olan bir tip. mimikler falan efsane zaten. dizideki her karakter ilgi çekici.

  keyifli vakit geçirmek ve kafa dağıtmak için izlenebilecek bir dizi. fakat fazlasıyla seks içerikli bir dizi olduğundan aileyle izlemeniz hoş olmayabilir.*
 • ara ara güldüğüm ama genelde izlerken yorulduğum bir netflix komedisi. başroldeki kadının hareketlerini takip edicem diye dizideki olayları kaçırıyorum. ama 2 sezonu da izleyip bitirdim, puanım 5/10