şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #48225398)

  burada dursun. bu kafadaki insanlar bitmeden bu dünya yasanabilir bir yer olmayacak. kendisiyle ayni topraklarin evladi oldugum icin ne kadar utansam azdir.
 • göz okuma sanatını "objektif" bir şekilde yerine getiren yazar. o kadar objektif ki şuradaki entrisinde mustafa kemal atatürk'ten nefret dolu korkunç bir insan diye bahsederken, "tayyip erdoğan'ın da üstüne çok geliyorlar canım ya ondan hep yorgun bakıyor gözleri" diyerek tayyip'e methiyeler dizmiştir. aynı şekilde, emine ülker tarhan'a bildiğin hakaretler yağdırırken ahmet davutoğlunu resmen övmüştür. ne enteresan tesadüfler değil mi?

  tanım: objektif olmayan bakış açısıyla, göz okuyorum diyerek insanları kandırıp aslında ünlü şahıslar hakkındaki olumlu/olumsuz fikirlerini empoze etmeye çalışan birisi. (bkz: hükümet yalakası)
 • adam medyum memiş çıktı. ama gerçekten büyüleyici.

  (bkz: #60708646)
 • evimde paranormal olaylar olursa ilk çağıracağım kişi kendisidir, kabul ederse tabi...
 • (bkz: müneccim)
 • nitelikli yazardır.

  yazdığı entrylerde farklı bir bakış açısından bilgiler sunar.

  tahminim, kendisi, tanıdığım bütün nitelikli insanlar gibi x jenerasyonundandır.
 • boyle adamlar azaldi. biz, ofke ve bilenmekle buyuduk. bizim aramizdan (80-90 dogumlular) belki "civic virtue" guden adamlar cikacak, 2020 gibi kanunlar yazacagiz... ama bu adamlarin gordugu, deneyimledigi donemleri deneyimlemedik. dolayisi ile bazi yazdiklari bize "yanlis" gelse de, (mesela, ben hala nasil bu kadar "tarafsiz" kalabiliyor sasiriyorum, bana kalsa, toplumun bir kesimi asla ve kat'a sefkati, kucaklanmayi, acimayi haketmez. uzerlerinden, dusmanlikla degil, fakat ruhsuz, makinavari, objektif bir cezalandirma sistemi ile, hani, gozleri bagli, bir elinde kilic, bir elinde terazi olan, justitia, bize yakin muadili ile, themis gibi gecmek lazim... kizima, imkanim olsaydi, koymak istedigim isimdi themis, o derece) bu adamlarin deneyimleri cok degerli.... dinlemek, dinlemek, dinlemek lazim.

  meraklisina bu adamlari anlamak icin, generations kitabini oneriyorum.

  https://www.amazon.com/…s-future-1584/dp/0688119123

  kendisi ile umarim bir gun tanisabilirim.
 • özel bir adam. durdugu yer cok dogru görünüyor ve mesajlaşırken anlıyorsunuz ki doğru yerde durmaya devam etmekten hiç vazgeç(e)miyor.

  mutlulukla takip ediyorum yazdıklarını.