şükela:  tümü | bugün
  • http://www.theblondesalad.com/ adlı blogun sahibi olan hos tarzıyla takip edilesi blogger.
  • bloguna uzun süredir tr.den girilemeyen blogger. neden acaba? hatta bloglovin.com üzerinden tıkladığım çoğu yurt dışı menşeili bloga da giremiyorum. eğer ayarını falan bilen varsa söylebilir :) ayrıca evet belirtildiği gibi çok güzel kız, stil konusunda da üzerine tanımam. ordan burdan kotarma bi tarzı yok... blogu da sağdan soldan topladığı haberleri değil, kendi kombinlerini paylaşmasıyla gerçekten bi "moda blogu".

edit: girilme olayı düzelmiş.
  • hem güzel hem tarz olan, nadir bulunan bloggerlardan.
    severim kendisini ve bloğunu.
  • dünyanın en ünlü moda bloggerıdır.italyandır. hem güzel, hem stil sahibi hem de alçakgönüllü, bir de çok içten bir gülümsemesi var, gülümsediğinde ruhu da gülümsüyor sanki. gerçek bir insan, gerçek bir başarı öyküsü.
  • şu sıralar bodrum'da olan güzel blogger. ülkemizi baya bir dolaşacak gibi görünüyor.
  • werelse.me sitesinde biri stylescrapbookdan andy torres olmak üzere 2 blogger ile birlikte tshirt tasarlayıp satan neşeli ve takip edilsei blogger.
  • belli bir tarzı olmayan blogger.

moda olan neyse, ne trend olmuşsa onu giyiyor. uyumlu uyumsuz fark etmiyor. başlarda güzel bir tarzı vardı, ama blogunu popüler yapan şey kesinlikle tarzı değildi diye düşünüyorum. kolundan chanel çantası eksik olmayan, parmağından ysl yüzüğünü çıkarmayan, parası oldukça bol olan bir bloggerın popüler olmaması şaşırtıcı olurdu. o sene designer markaların çıkardığı her yeni sezon ürünü alabilecek güce sahip biri ve bununla popüler oldu. net.

ha, zevkler ve renkler tartışılmaz elbet. ama kendi tasarladığı ürünlere bakınca da "evet, zevkliymiş bu kız," diyemiyorum.
  • gördüğüm en güzel kadınlardan biri.
    saatlerdir fotoğraflarına bakıyorum.
    çuval giyse yakışanlardan.
  • şahane çantalara ve ayakkabılara sahip, taş gibi olan esmer sevgilisiyle tokyo benim istanbul senin gezen blogger kız. ne büyüklükte bir dolaba ve ayakkablığa sahip olduğunu tahmin dahi edemiyorum. bunun yanında sevgilisi de muhteşem giyinen erkekler kategorisinde ilk 10'a girmiştir gözümde. ayrıca sanırım giydiği kıyafetler ve çoğu makyaj malzemesi falan sponsordandır diye tahmin ediyorum çünkü ayaklı chanel reklam panosu gibi.

http://www.flickr.com/…s/chiaraferragni/6192642996/

edit: oha dediğim italyan sevgiliyi terketmiş şimdi düdük gibi bir adamla birlikte. bu ne ya chiara? allah cezanı versin.