şükela:  tümü | bugün
 • sözlüğe 4 yıl önce kaydolmasına ve aradan geçen 4 yıl boyunca geçen çaylaklık süreci boyu iki kez reddedilmesine rağmen bugün yazarlığı onaylanmış suser.

  nickinin aksine de aslen antalyalı'dır ve punk'a benzeyen pek bir tarafı yoktur. cm punk ile mutsuz punk arasında harf oyunlu cin bir nick türeterek bugünlere gelebilmiştir.
 • müzikle ilgilenmeyi seven, aynı zamanda güzel bir nickname sahibi ekşi sözlük yazarı. * *
 • 11 günlük bir sürgün geçirmiş ekşisözlük yazarı.

  şöyle ki, 2,5 haftada yaklaşık 300 entry kastıktan sonra cenabet bir gecenin ardından konsepti idrak etmiş yazar olmadığım iddia edilerek uçurulmuştum. bunun ardında üçüncü sahış hakkında fazla coşmam ve bazı yazarlara seviyesizce laf atmam olduğunu düşündüm hatta. neyse ki, 2-3 şikayet sonra itirazımı haklı bularak beni yeniden aralarına aldılar, geçmiş olsun bana. yazdıklarım arasında sıkıntılı bir entry tespit ederlerse bildirsinler, gereğini yaparım.

  ayrıca oyna'yı, verilen değerin basamak sayısı kadar dinlediğim olmamıştır.
 • fakülteden arkadaşım.
 • toru'da oldukça popüler olan ve isminin onur olduğu ayrıca çok kötü ithamlarla hakkında çok ağır şeyler yazılan bir suser.
 • adam karalamaya meraklı bazı ad hominemci dangalakların iddia ettiğinin aksine, üniversiteyi kendi isteği ile bırakmış suser. yeni bir üniversitede sistemimi oturtacağız lan işte! 10 dolarlık aids ilacının fiyatını 35 kat kazıklatan herife benzeyen bir tarafımı da göremedim. terkettiğim bölüme hakaret etmeleri de cabası.

  aynı dangalakların, benden sonra doğan kızkardeşimi ablam sandıkları ve yazdığım entryleri üniversite itiraf sayfalarında intihal ettikleri de sık görülmüştür. arkadaş olmaya çalıştığım kişileri taciz ettiğimi sanacak kadar gerzek ve retard olmaları da var.

  yaz kızım, kötü adam nasıl olunuyor?
 • kullanıcı adım ile başlık açıp hakkımda alakam olmayan şeyler yazan yazar. kendisi neyin kafasını yaşamaktadır, çözebilmiş değilim.
 • ilgi budalası olmasa da, yaşadığı sıkıntılar ve atığı başlıkların* dikkate alınmamasına üzülen, üstüne de arkadaş olabilecek kadar yakın kişilerin (astrolojik nedenlerden de olsa) döneklik edip aptalca nedenlerle uzaklaşmasına sinirlenebilen suser.

  evet, bisiklet yolunda yürümeleri yetmezmiş gibi, üstüne de birkaç kişiden dayak yememe neden olup feminizm üzerinden yanlışlarını savunan bir ana kız yüzünden aralık ayında duruşmam var.

  cosplaycilerle yaşadığım olaya da gelirsek (#67045422), olayı başlatanlardan birinin geçen yıl bilkent'ten başka bir üniversiteye geçmesi ile aleyhimde attığı iftirasında haksız olduğunu kabul ettiğini düşünmekteyim.

  partilerine sövmem nedeni ile aleyhime dava açmayı düşünen siyasi algı operatörleri ve uyuşturucu bağımlılarına duyurulur.
 • akranlarından geride kalmasının* verdiği öfkenin üstüne, şu an okuduğu fakültenin* çarpıklıklarına karşı baş kaldırdığından sinirlerine hakim olmakta sıkıntılar yaşayan suser.

  dua edin de, elinden üç beş kaza gelmeden 2023'e şehir plancısı olarak girebilsin. 15 yıl önce kırmızı körü bir motorcunun müdahalesi olmasaydı, bugün hayatına 5,5 yıl önce mezun olabilmiş bir mimar olarak devam edebilirdi yoksa.
 • nicki cm punk'tan türeme olsa da, wrestlemania 35 sırasında uygulama avatarını becky lynch yapmış suser. mania'dan sonra kofi kingston yapmışlığım da oldu.

  editleme: arada daniel bryan da olur.