şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe 4 yıl önce kaydolmasına ve aradan geçen 4 yıl boyunca geçen çaylaklık süreci boyu iki kez reddedilmesine rağmen bugün yazarlığı onaylanmış suser.

nickinin aksine de aslen antalyalı'dır ve punk'a benzeyen pek bir tarafı yoktur. cm punk ile mutsuz punk arasında harf oyunlu cin bir nick türeterek bugünlere gelebilmiştir.
  • yasemin mori fanboyu. hayatında en büyük başarısı aynı gün martı jonathan'ı 32944584735 dinlemek olan kent ozanı, metropol aşığı.

edit: öte yandan ergenliği doyasıya yaşamayı düstur edinmiş küfürbaz bir ademoğlu. saygı duyulası biri değil, nefret söylemi üzerinden kendini meşrulaştıran biri.
  • müzikle ilgilenmeyi seven, aynı zamanda güzel bir nickname sahibi ekşi sözlük yazarı. * *
  • 11 günlük bir sürgün geçirmiş ekşisözlük yazarı.

şöyle ki, 2,5 haftada yaklaşık 300 entry kastıktan sonra cenabet bir gecenin ardından konsepti idrak etmiş yazar olmadığım iddia edilerek uçurulmuştum. bunun ardında üçüncü sahış hakkında fazla coşmam ve bazı yazarlara seviyesizce laf atmam olduğunu düşündüm hatta. neyse ki, 2-3 şikayet sonra itirazımı haklı bularak beni yeniden aralarına aldılar, geçmiş olsun bana. yazdıklarım arasında sıkıntılı bir entry tespit ederlerse bildirsinler, gereğini yaparım.

ayrıca oyna'yı, verilen değerin basamak sayısı kadar dinlediğim olmamıştır.