şükela:  tümü | bugün
 • sözlüğe 4 yıl önce kaydolmasına ve aradan geçen 4 yıl boyunca geçen çaylaklık süreci boyu iki kez reddedilmesine rağmen bugün yazarlığı onaylanmış suser.

  nickinin aksine de aslen antalyalı'dır ve punk'a benzeyen pek bir tarafı yoktur. cm punk ile mutsuz punk arasında harf oyunlu cin bir nick türeterek bugünlere gelebilmiştir.
 • yasemin mori fanboyu. hayatında en büyük başarısı aynı gün martı jonathan'ı 32944584735 dinlemek olan kent ozanı, metropol aşığı.

  edit: öte yandan ergenliği doyasıya yaşamayı düstur edinmiş küfürbaz bir ademoğlu. saygı duyulası biri değil, nefret söylemi üzerinden kendini meşrulaştıran biri.
 • müzikle ilgilenmeyi seven, aynı zamanda güzel bir nickname sahibi ekşi sözlük yazarı. * *
 • 11 günlük bir sürgün geçirmiş ekşisözlük yazarı.

  şöyle ki, 2,5 haftada yaklaşık 300 entry kastıktan sonra cenabet bir gecenin ardından konsepti idrak etmiş yazar olmadığım iddia edilerek uçurulmuştum. bunun ardında üçüncü sahış hakkında fazla coşmam ve bazı yazarlara seviyesizce laf atmam olduğunu düşündüm hatta. neyse ki, 2-3 şikayet sonra itirazımı haklı bularak beni yeniden aralarına aldılar, geçmiş olsun bana. yazdıklarım arasında sıkıntılı bir entry tespit ederlerse bildirsinler, gereğini yaparım.

  ayrıca oyna'yı, verilen değerin basamak sayısı kadar dinlediğim olmamıştır.
 • nefret söylemi üzerinden kendimi meşrulaştırsaydım, (ara: rezaleti) sonucunda kendi açtığım bir başlıkla karşınıza çıkabilirdim. şimdiye kadar böyle bir başlık açmadığıma göre?

  sözlük yazarlığımın ilk aylarında biraz coşsam da, sıkıntı verebileceğini fark ettiğim bazı entrylerimi ya sonradan siliyor ya da o entry'deki üslubumu düzeltiyorum. tanıdığım yazarları (ne şekilde olursa olsun) istemeden kendimden soğuttuğum için, onlardan ayrıca özür dilerim yine de.
 • bu kadar hater'ıyla nasıl başettiğini merak ettiğim şimdilerde ıspartada yaşayan mükemmel insan. süper konser fotoğrafları ile flickr'in dahiyane çocuğu. fakat internet geçmişi üzerinden bir grup arsız tarafından kendisine çirkin imalar atılmakta. ablasını rüyasında üstsüz gördüğü entrysini yayıp, neyi amaçlamaya çalıştığı belli olmayan bi grup internet troll'ü tarafından sapıklık imalarıyla karşı karşıya gelen civanmert adam.

  yasemin kokulu gamzeleri asla sönmesin, hiç bir zaman onursuz olmasındır aşk.
 • lyndon b. johnson'ın yunanistan büyükelçisine ettiği küfürlü sözündeki pirelerden farkı olmayanlar tarafından rahatsız edilen yazar. fil olmadığımı da kabul ediyorum yoksa.

  şimdi dinliyor: bülent ortaçgil - kediler