• samsun atakum bölgesi deniz kenarı mekanlarından biri. konumu, dekorasyonu, göz alıcılığı, müzik seçimleri ve müşteri portföyü ile farklılık yaratan bir işletme.

gelgelelim hizmet anlayışı için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. açıklamak gerekirse; 5. gidişimde de menüdeki içeceklerden ve yiyeceklerden sipariş edip - ben bu mekanı fıçı weihenstephaner olduğu için tercih ediyorum- her defasında weihenstephaner olmadıgını tüm siparişlerim masaya getirildikten sonra öğreniyorum.
    bugün de öyle oldu. fakat bar bölümüne baktığımda ürünün bir tepside servis edildiğini görünce ayaklandım ve olaylar şöyle gelişti:

"bana ürünün olmadığını söylediniz" dediğimde, "fıçı şimdi takıldı beyefendi" denildi. biraz daha üstelediğimde "musluğu bozuktu şimdi değiştirdik", denildi.

samsun atakum bölgesinde ihtiyaç duyulan potansiyeli yüksek marjinal mekanların bu hizmet anlayışı ile diğerlerinden hiçbir farkının olmadığını hatta samimiyetten yoksun olduklarına şahit olmak gerçekten üzücü bir durum.
  • samsun atakum'da en huzurlu ve güzel hissettiren mekânlardan birisi. yemekler çok abartılacak gibi değil tabii, fakat yemek kültürü pek gelişmemiş olan şehre göre ortalamanın üstünde denilebilir.
    onun dışında bugün sayesinde weihenstephaner ile tanıştım. normalde öylesine arkadaşlarla sohbet etmek için gelmiştik ve carlsberg içmeyi planlıyordum. biraz da bira konusunda yeniliğe kapalı olduğumdan sanırım menüdeki diğer biraları görmedim bile. garson carlsberg'in olmadığını fakat fıçı weihenstephaner olduğunu söyledi. biz de denemeye karar verdik arkadaşlarla ve sonuç, baya güzeldi. şu ana kadar içtiğim muhtemelen en güzel biraydı.
hesabın var mı? giriş yap