şükela:  tümü | bugün
  • inanilmaz iyi coin. hemen almalisiniz.
  • şuan 95 satoshi 5-6 aya kadar 5-10 kat artacagını düşündügüm coin.
  • galatasaray ile anlaşan socios firmasının tokenı. 2020 ilk çeyreğinde adından oldukça söz ettirecektir. yatırım tavsiyesi değil tabi. an itibariyle 0,005035 usd.

psg, juventus, westham united, roma, atletico madrid ile anlaşmaları mevcut. arkasındaki medya gücü ile uçmaması imkansız gibi görünüyor.
  • tarihi bozmamak için yukarıdaki entryi editlemek istemedim. yukarıdan devam edecek olursak 7 günde iki kat değeri arttı. an itibariyle 0,009906.

bu entryde esas yazmak istediğim, ilk entryi girerken twitterda biz bu işin uzmanıyız diyen kişiler, chiliz hakkında tek bir kelime kullanmamışlardı. grafiğe iki çizgi çizmeyi öğrenen, at hırsızı tipli kişilerin laflarıyla paranızı kaptırmayın. kendiniz okuyun, araştırın ve yaptığınız şeyin bir yatırım olduğunu unutmayın.
  • yukarıdaki 2 entryinin devamını yazıyorum. ilk entryden bu zamana 20 gün geçti ve şu an 0,014948.

20 günde x3 yapmıştır.
  • hayatinda ilk defa coin pumpi yakalayanlarin pumpladikca yeni entry girdigi coin. fiyatini biz de takip edebiliyoruz bebegim, haftada bir yeni fiyatini yazmak icin baska entry girmene gerek yok. onceden hakkinda bilgi yazip yazmamis olman da kimsenin sikinde degil. he zamaninda yeteri kadar almamis veya erken satmis olmanin gazini da boyle "zamaninda demistim"lerle subvanse edemezsin, trading oyle bisi degil.
  • chztokenın çok sağlam bi oyunu var pokemon go gibi dışarda coin topluyorsunuz kendi coininden 5 tane 12 saatte bir topluyorsunuz taraftar coininden 1 tane şuan için juventus token var (200 chz değerinde) ben 15 günde 15 juventus (3000 chz yapar) 150 adet chz topladım sadece işe gidip gelirken yol üstünde çıkartıyor uygulama.uygulama şuan beta android de normal marketten indiriyorsun ios da testflight uygulamasını indirip ordan indirebilirsiniz ödül miktarı çok iyi değerlendirebilirsiniz herkes bol şans

https://www.socios.com/…rral=8k9zcy7&refsource=copy
  • galatasaray, juventus, psg, roma , atletico madrid gibi devlerle anlaşmalar yaparak taraftarların kulüpleri ile olan bağını ve kulüp kararları üzerinde olan etkilerini artırmayı vaadeden socios.com'un teknoloji sağlayıcısıdır.

chiliz, spor ve eğlence platformları için dijital bir para birimidir. dünyanın ilk ölçeklenebilir, token kullanımına müsait, oylama platformu olan ve taraftarların tuttukları spor takımına ilişkin oylama haklarını alıp satabildikleri ve kullanabildikleri socios.com’un arkasındaki itici güçtür. chiliz projesi, binance, ok blockchain capital ve ceyuan ventures da dahil olmak üzere asya’nın önde gelen kripto fonlarından ve dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından 66 milyon $ tutarında fon sağlamıştır. chiliz, 2012 yılında kurulmuş global bir spor ve eğlence kuruluşu olan malta merkezli mediarex grubuna aittir.
  • gün itibari ile yerli borsa paribu tarafından da alım satımı başlamış altcoindir.
  • şaapmak gibi olmasın bugün barcelona'nın resmi hesabından şöyle bir tweet atıldı ;
    barce twitter
    105 stş civarı günü açan 195'leri gördü.

hali hazırda atletico, gs, juventus, psg, roma gibi klüplerle de anlaşması olan bir kripto paradır.

ytd...