• inanilmaz iyi coin. hemen almalisiniz.
  • şuan 95 satoshi 5-6 aya kadar 5-10 kat artacagını düşündügüm coin.
  • galatasaray ile anlaşan socios firmasının tokenı. 2020 ilk çeyreğinde adından oldukça söz ettirecektir. yatırım tavsiyesi değil tabi. an itibariyle 0,005035 usd.

psg, juventus, westham united, roma, atletico madrid ile anlaşmaları mevcut. arkasındaki medya gücü ile uçmaması imkansız gibi görünüyor.
  • tarihi bozmamak için yukarıdaki entryi editlemek istemedim. yukarıdan devam edecek olursak 7 günde iki kat değeri arttı. an itibariyle 0,009906.

bu entryde esas yazmak istediğim, ilk entryi girerken twitterda biz bu işin uzmanıyız diyen kişiler, chiliz hakkında tek bir kelime kullanmamışlardı. grafiğe iki çizgi çizmeyi öğrenen, at hırsızı tipli kişilerin laflarıyla paranızı kaptırmayın. kendiniz okuyun, araştırın ve yaptığınız şeyin bir yatırım olduğunu unutmayın.
  • yukarıdaki 2 entryinin devamını yazıyorum. ilk entryden bu zamana 20 gün geçti ve şu an 0,014948.

20 günde x3 yapmıştır.

1 yıl sonra alttaki arkadaş için özel edit: erken yaşta emekli eden coin :)
  • hayatinda ilk defa coin pumpi yakalayanlarin pumpladikca yeni entry girdigi coin. fiyatini biz de takip edebiliyoruz bebegim, haftada bir yeni fiyatini yazmak icin baska entry girmene gerek yok. onceden hakkinda bilgi yazip yazmamis olman da kimsenin sikinde degil. he zamaninda yeteri kadar almamis veya erken satmis olmanin gazini da boyle "zamaninda demistim"lerle subvanse edemezsin, trading oyle bisi degil.
  • şaapmak gibi olmasın bugün barcelona'nın resmi hesabından şöyle bir tweet atıldı ;
    barce twitter
    105 stş civarı günü açan 195'leri gördü.

hali hazırda atletico, gs, juventus, psg, roma gibi klüplerle de anlaşması olan bir kripto paradır.

ytd...
  • bu coin'e yatırım yapılır mı merak ediyorum.
  • btcturk de bulamadığım coin.

dash dan biraz kaçıp alalım dedik alamıyoruz da :@

edit: daha vereli 1 hafta olmadı 123 sat'ı gördü bugün. mesaj atıp sayemde kazandığını ifade arkadaşlar var çok sevindim onlar adına. analizlerimi ve tahminlerimi paylaşmak için bir twitter hesabı açtım bugün. yakında paylaşacağım buradan, takip etmek isteyenler beklemede kalsın
hesabın var mı? giriş yap