şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da görüp keşfettiğim marka. maalesef istanbul'da mağazaları yok.
 • internet sitesinden asla alışveriş yapılmaması gereken giyim markası. 22 şubatta verdiğimiz siparişi kargoya verene kadar arayıp sesimizi yükseltmemiz gerekti. kargoya verdik dediler dört gün geçti gelen giden yok. telefon açıyoruz takip numarası verin diye, bir bakmamız lazım deyip bir saat geri dönmüyorlar. kargoyu arıyoruz ellerinde öyle bir kargo yok. sonra diyorlar ki kargo geri dönmüşmüş, bizi bulamamışlarmışmış, e hiç çıkmamış ki kargodan bana ulaşsın. mübarek gün sinir sahibi ettiler insanı. kısacası gidin mağazasından alışveriş yapın. internet sitesinden alışveriş yapacağım demeyin.
 • klasik kadın giyiminde oldukça başarılı bir ankara firması.fiyatları makul ürünlerinin kalitesi tatminkar ve çalışanları daima güler yüzlüler.
 • hesaplı fiyatlara çok güzel ürünler alabileceğiniz mağaza. özellikle sezon sonlarındaki %50 indirimlerinden epey ucuza kaliteli senelerce giyilebilen kıyafetler edinebilirsiniz.
  yalnız internetten alışveriş yapacaksanız biraz dikkat, çünkü geçenlerde mağazada beğenip de bedenini bulamadığım bir elbise için sitelerine baktığımda iki katı fiyatla karşılaştım. yani mağazada indirimde olan ürün, sitelerinde ilk fiyattan satılıyordu.
  bunun dışında, özellikle düzgün giyinmeniz gereken bir yerde çalışıyorsanız ve makul paralara daha fazla ürün almak istiyorsanız, burası ilk tercihlerinizden biri olmalı.
 • kumaş pantolonlarının kesimi çok güzel olan bir giyim markası. indirim zamanlarında baya iyi fiyatlara güzel pantolonlar bulabilirsiniz.
 • (bkz: #27619775)

  bu entry'de bahsedilen bize yaşattıklarına rağmen ucuz ve ihtiyacım var diye tutup pantolon sipariş ettim. kargoyu yanlış adrese göndermişler, müşteri hizmetleri de telefonu açmıyor. aklıma tüküreyim.

  edit: hem ismimi hem adresimi yanlış yazıp hala kargo firmasına bok atmaya çalışan firma. kargo firması beni arayarak adresimi düzeltti. chima'daki müşteri temsilcisi kadın da bana akıl veriyor kurumunuzda danışmaya bilgi verin diye. bana akıl vereceğine yaptığın işi düzgün yapsana! bu sizin hatanız dediğimde telefonu suratıma kapattı kadın.

  edit2: kargo görevlisi ile tesadüfen karşılaşmam sonucu kargomu alabildim. çünkü chima kargo firmasına ne ismimi ne adresimi ne telefon numaramı düzgün vermiş.

  edit3: siparişimin içeriğinden telefon numaramın bulunup yazdığım entry konusunda tabii tutulduğum eleştiriden sonra ürünlerden de çok memnun kalmamın etkisiyle kullandığım iki adet hakareti sildim. şikayetim baki. bir de ajanlık yapmış arkamdan yaa * ssg'nin ip vermesine filan gerek yok, azmetmiş bulmuş valla, bravo. ama sözlüğün gücünü de bir kez daha görme fırsatı buldum böylece. ne yapalım, eleştiriye devam :)
 • etikete 30 tl yazıp kasada birkaç parça ürün almanızdan faydalanarak 40 tlye satan firma. mağazaya gidip bu ne iş diye sormayın. etiketi yanlış basmışız olur öyle yeaaa diyen cıvıklarla muhatap olursunuz.

  not: ankara anteres mağazası.
 • ofis çalışanları için ucuz kıyafet satıcısı.
 • gecen ankaraya gittiğimde keşfettim bu mağazayı, bayıldım. istanbulda kesinlikle olmali, acayip aklım kaldı. abartıyorum galiba ama o chima buraya gelecek lan istiyorum.
 • indirimdeyken yakalandığında süper şal ve pançolar alabileceğiniz marka.

  gömlekleri de güzel. özellikle kesimleri çok iyi. ama ben oraya gittiğimde daha çok aksesuar reyonunda takılıyorum. şalları gerçekten aşık olunası.