şükela:  tümü | bugün
 • koç gurubu şirketlerinden tanı pazarlama ve iletişim hizmetleri a.ş.'ye ait yeni uygulama. muhtemelen eylül ayı içinde hayata geçti. ilk bakışta hopi, zubizu'ya benzer bir platform. ios ve android marketlerde uygulamaları var. hizli ve basit görünüyor. özellikleri;

  - anlaşmalı mağazalarda alışveriş yaptıkca puan kazandırması,
  - uygulama üzerinden de alışveriş sağlaması,
  - sistem içinde görmek istediğin markaların alışveriş fişlerinin fotoğrafını çekip yüklediğinde puan vermesi,
  - puanlarını istediğin kişilere aktarma imkanı vermesi,
  - mobil ödemeleri masterpass üzerinden yapması ilk görülen özellikleri.

  uygulama üzerinden şuan satılan ürünler restaurant, tatil turları ve apple cihazları. aynı şekilde anlaşmalı mağaza sayısı da sınırlı şuan için.
  bunlar daha ilk günler. yakında tanıtım için bonus puanlar yağar. platformda ürün sayısı ve çeşidi artar mı, artarsa avantaj sağlar mı, kullanımıhopi gibi bulmacaya mı benzer zamanla anlaşılır.

  www.chippin.com.tr
 • andorid üzerinden indirip kullandığım uygulama. uygulamaya yüklediğiniz fiş başına 1tl 'den toplamda 50tl veren bi kampanya yapmışlar. kazandığınız liraları da uygulamaya üye iş yerlerinde harcatıyormuş. tam donanımhaber ölücülerinin radarına girecek türden.
 • sadece birkaç çeşit markaya veya ürüne değil bir çok farklı sektöre yer vermiş uygulama. mantıcıdan, lüks yat gezisine kadar bayağı geniş bir ürün yelpazesi var. sanırım tüm gelir gruplarına hitab etmeyi planlıyorlar. umarım bu şekilde çeşitlendirmeye devam ederler. 350 tl'lik brooks brothers gömleğini 45 tl'ye alma gibi imkanlar sunuyor.