şükela:  tümü | bugün
 • koç gurubu şirketlerinden tanı pazarlama ve iletişim hizmetleri a.ş.'ye ait yeni uygulama. muhtemelen eylül ayı içinde hayata geçti. ilk bakışta hopi, zubizu'ya benzer bir platform. ios ve android marketlerde uygulamaları var. hizli ve basit görünüyor. özellikleri;

  - anlaşmalı mağazalarda alışveriş yaptıkca puan kazandırması,
  - uygulama üzerinden de alışveriş sağlaması,
  - sistem içinde görmek istediğin markaların alışveriş fişlerinin fotoğrafını çekip yüklediğinde puan vermesi,
  - puanlarını istediğin kişilere aktarma imkanı vermesi,
  - mobil ödemeleri masterpass üzerinden yapması ilk görülen özellikleri.

  uygulama üzerinden şuan satılan ürünler restaurant, tatil turları ve apple cihazları. aynı şekilde anlaşmalı mağaza sayısı da sınırlı şuan için.
  bunlar daha ilk günler. yakında tanıtım için bonus puanlar yağar. platformda ürün sayısı ve çeşidi artar mı, artarsa avantaj sağlar mı, kullanımıhopi gibi bulmacaya mı benzer zamanla anlaşılır.

  www.chippin.com.tr
 • andorid üzerinden indirip kullandığım uygulama. uygulamaya yüklediğiniz fiş başına 1tl 'den toplamda 50tl veren bi kampanya yapmışlar. kazandığınız liraları da uygulamaya üye iş yerlerinde harcatıyormuş. tam donanımhaber ölücülerinin radarına girecek türden.
 • şu an bünyesinde olan markalar ile ilerleme sağlayacağını düşünmüyorum ancak ses getirebilecek bir kaç marka ile anlaşması durumunda kullanım oranını arttıcak mobil uygulama.
 • sadece birkaç çeşit markaya veya ürüne değil bir çok farklı sektöre yer vermiş uygulama. mantıcıdan, lüks yat gezisine kadar bayağı geniş bir ürün yelpazesi var. sanırım tüm gelir gruplarına hitab etmeyi planlıyorlar. umarım bu şekilde çeşitlendirmeye devam ederler. 350 tl'lik brooks brothers gömleğini 45 tl'ye alma gibi imkanlar sunuyor.
 • bunca aydır arkadaş ekleme fonksiyonalitesini bir türlü becerememiş uygulama. müşteri hizmetleri de yardımcı olamıyor. ne android ne de ios'te arkadaş ekleme olayı nanay. isabet ettirebilirseniz ekleyebiliyorsunuz. 2 gündür full aralıksız deniyorum, sürekli connection timeout.

  edit: düzelmiş nihayet
 • fiş ekle 1 lira verelim donanımhaberci teması altında,;neye, nasıl, neden ve ne zaman 1 lira puan yüklediği belli olmayan uygulama.

  adres diyorsunuz, sadece ilçe mi? açık adres mi? il yeterli mi belli değil.
  dükkanın adını soruyorsunuz sadece x yazılsa olur mu? yoksa x ltd şti aş bla bla bla mı yazmak gerekiyor?

  hiç mi düşünmüyorsunuz, hiç mi tecrübe etmiyorsunuz diye düşündürensin..
 • kredi kartımdan para çekilmesine rağmen siparişim oluşmuyor, başından beri hep sorunlar çıktı, çıkartıldı. uzak durulması ruh sağlığınız için tavsiye olunur.
 • sms ile spam yollayan şirket. uygulama linki falan vermiş bir de.
 • türk firmaların temel sorunu bu, kopyacılık. zubizu, hopi çıkmış. büyük firmalar hemen ben de bunun aynısını yapmalıyım, kendi markalarımı içerisine sokmalıyım diye işe giriyor. aynısını dijital tv işinde de yapıyorlar. yok puhu tv, yok blu tv.. şimdi koç grubu akıllı olsa zubizu, hopi'den farklılaşarak yeni bir şey deneyebilir.
 • son gunlerde saglam atak yaparak e-hamal ve gourmet garage’da %55 oraninda chippin veren olusum